ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>سنبه کاری راد برای زره پر سر و صدا

تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد برای زره پر سر و صدا

نمرات تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد تحت بارهای گذرا بالا حرارت

گذرا بارهای حرارت بالا شبیه سازی با استفاده از امکانات پرتو الکترونی در دو آلیاژ تنگستن سنگین نمرات میله سنبه کاری در چند بارهای توان با مدت پالس 5 میلی ثانیه انجام گرفته است. الگوهای ترک خوردگی از دو آلیاژ سنبه کاری سنگین نمرات تنگستن میله کاملا مشابه است. همه ترک در امتداد مرز دانه رخ داده است و در واقع در سراسر منطقه لود می شود. ترک را می توان با دو سطح، ترک عمده با عرض کرک بزرگتر اما چگالی کرک پایین تر و میکرو با عرض شکاف کوچکی اما چگالی کرک بالاتر مشخص شده است. بالاتر از سطح تغییر شکلآلیاژ تنگستن میله سنبه کاری برای سوراخ کردن زره و تراکم قدرت در حال بارگذاری گرما، تراکم کرک عمده کوچکتر خواهد شد، اما هیچ تفاوت آشکار در الگوی میکرو وجود دارد. بدون ذوب برای هر دو آلیاژ سنبه کاری نمرات تنگستن میله پس از بارگذاری حرارت گذرا در چگالی توان از 0.88 KW M-2 رخ داده است.

برخی از تصاویر از تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد برای زره پر سر و صدا

tungsten alloy swaging rod tungsten alloy swaging rod tungsten alloy swaging rod tungsten alloy swaging rod

انواع تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد برای زره پر سر و صدا پرتابه مقدمه


آلیاژ تنگستن سنبه کاری برای سوراخ کردن زره پرتابه است که از آلیاژ تنگستن ساخته شده متشکل از یک هسته نفوذ چگالی بالا با جلو پایان مخروطی و یک بیرونی مورد چند بخشی در تماس جزئی با هسته. این نوع از پر سر و صدا زره پرتابه خواهد نفوذ به این دلیل که چند بخشی مورد دارای مفصل کاذب به عنوان قوی به عنوان یک تک قطعه، مورد یکپارچه نیست. همچنین، از هسته سخت سست است و به صورت متصل نیست، پس از آن هسته می تواند پشتیبانی ساختاری فراهم نمی کند. علاوه بر این، آلیاژ تنگستن میله سنبه کاری برای سوراخ کردن زره پرتابه می کند توانایی به هم آسیب انفجاری به هدف پس از نفوذ ندارد، و یا داده ها را از یک بسته ابزار دقیق در طول یا پس از نفوذ.
"توخالی نقطه" نتایج طراحی در توسعه شعاعی از ژاکت را به "گلبرگ" را به عنوان میله سنبه کاری آلیاژ تنگستن سفر را از طریق به هدف. چنین "گل" در مورد بر اثر شدت عمق نفوذ به اهداف سخت محدود می کند.
آلیاژ تنگستن سنبه کاری برای سوراخ کردن زره پرتابه شامل یک هسته فلزی سنگین و کفش چوبی سگمنتال با هر دو موضوعات راست دست و چپ دست است که پس از خروج نازل اسلحه از هسته جدا می کند. آن را نمی خواهد به دلیل نفوذ عمیق پایان بینی از آلیاژ فلزات سنگین شکننده ساخته شده، به جای فولاد با مقاومت بالا. همچنین، آن نیاز به استفاده از یک حامل کفش چوبی دور.
آلیاژ تنگستن سنبه کاری برای سوراخ کردن زره پرتابه با یک هسته بینی شامل سبک های arrow دراز آن را از یک هسته احاطه شده توسط یک بدن، که در آن به سختی از هسته بیشتر از دو بار به سختی از بدن است. مورد بیرونی از تنگستن آلیاژ سنبه کاری ساخته شده است. رفتار شکننده از این آلیاژها این را از دستیابی به نفوذ عمیق در اهداف سخت، هنگامی که به موارد ساخته شده از استحکام بالا و فولاد بالا چقرمگی alloys.Tungsten میله آلیاژ سنبه کاری برای pierceing زره محصولات رهبر ما است در مقایسه جلوگیری می کند. ما می توانیم اندازه های مختلف از آن را با توجه به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

برخی از تصاویر برای تنگستن آلیاژ سنبه کاری راد

tungsten alloy armor piercing projectile tungsten alloy armor piercing projectile tungsten alloy armor piercing projectile tungsten alloy armor piercing projectile

اگر می خواهید بدانید که بیش از جزئیات در مورد آلیاژ تنگستن میله سنبه کاری، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved