ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> دیگر آلیاژ تنگستن محصولات

دیگر آلیاژ تنگستن محصولات

tungsten alloy

خواص فیزیکی آلیاژ تنگستن محصولات

Tungsten Alloy Counterweight

متعارف محصولات آلیاژ تنگستن نمایشگاه ترکیبی ویژگی منحصر به فرد. مواد فرآوری مناسب نشان می دهد ترکیبی از خواص ویژه شرح زیر است:

*تراکم بالا

به همین دلیل است محصولات آلیاژ تنگستن نام آلیاژهای تنگستن سنگین. با توجه به خواص فیزیکی خاص تنگستن محصولات آلیاژ، محتوای تنگستن در آلیاژهای سنگین متعارف از 90 تا 98 درصد وزن متفاوت است و به همین دلیل برای چگالی بالا (بین 16.5 و 18.75 گرم / سی سی) است. در وزن همان آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند.

*نقطه ذوب بالا

از تمامی فلزات به شکل خالص، تنگستن دارای بالاترین نقطه ذوب (3422 درجه سانتی گراد، 6192 ° F) پایینترین فشار بخار (در دمای بالاتر از 1650 درجه سانتی گراد، 3000 ° F) و بالاترین استحکام کششی.

* حجم کوچک

Tungsten Alloy Counterweight

چگالی بالا محصولات تنگستن آلیاژ وزنه قلاب ماهیگیری / وزن کمتر از وزن ماهیگیری سرب معمولی است. از آن خواهد شد بسیار کمتر گذاشت با وزنه تنگستن از با وزنه منجر شود، زیرا اندازه آن کوچکتر.

*سختی عالی
آلیاژهای تنگستن سنگین سخت تر از سرب است. از آن خواهد شد در کله ماهی از ماهی گیر کرده است. بنابراین شکل خواهد شد دیگر داشت.

*مقاومت برتر پوشیدن

آلیاژهای تنگستن سنگین پوشیدن مقاومت در برابر خوردگی گوگرد تجهیزات بازیابی نفت است، پوشیدن مقاومت عالی در غلظت های بالای CO2، H2S، محیط های خوردگی کلر.

*قدرت کششی بالا

استحکام کششی و یا استحکام کششی نهایی دولت حد تنش کششی است که منجر به شکست کششی در شیوه ای از شکست انعطاف پذیر در مقابل شکست شکننده است. استحکام کششی می تواند به صورت استرس واقعی یا استرس های مهندسی به نقل از.

*شکل پذیری بالا

Tungsten Alloy Radiation Shielding

برای آلیاژهای تنگستن سنگین شکل پذیری خوب، آن است که اغلب در ضد زره و زره پوش، انفجار استفاده توجه گسترده قرار گرفته است.

*درجه حرارت بالا

مشترک با مقاومت در برابر دمای بالا با استفاده از تجهیزات مطابق با انتشار خلاء، آماده شد و ساختار مشترک متشکل از ترکیبات فلزی Nb و نیکل به عنوان تقویت فاز توزیع در ماتریس آلیاژ Cu-نیکل. پارامترهای بهینه به عنوان 1403K دمای اتصال به دست آمده است، اتصال زمان 50 دقیقه، 7.5MPa فشار اتصال و خنک کننده سرعت 5K / دقیقه است.

* کم فشار بخار

جو نقطه جوش فشار از آلیاژهای تنگستن سنگین (همچنین به عنوان نقطه جوش نرمال شناخته می شود) درجه حرارت که در فشار بخار برابر فشار اتمسفر محیط است.

*مزاحمت رایگان و غیر سمی و سازگار با محیط زیست

Tungsten Alloy Rod

محصولات آلیاژ تنگستن هستند ایده آل، سازگار با محیط زیست، و استفاده به جای بیش و بیش به عنوان خطرات زیست محیطی وزن سرب سمی شناخته شده است.

*پایداری حرارتی عالی

آلیاژهای تنگستن سنگین عالی پایداری حرارتی و اکسیداسیون را قادر به ارائه طیف گسترده ای از دمای برنامه های کاربردی با گرایش کمتر به شکل باقی مانده کربن

*مقاومت در برابر حرارت بالا

سری HL مواد پوشش مقاوم در برابر حرارت بالا که فیلم قابل اعتماد بالا به سادگی با خشک کردن حلال در زیر 200ºC تشکیل می دهد. این فیلم مناسب برای بخش های مختلف الکترونیکی و دستگاه های نیمه هادی با انعطاف پذیری بسیار عالی، چقرمگی و تاب برداشتن کم است.

*خب ماشینکاری Tungsten Alloy Radiation Shielding

آلیاژ تنگستن سنگین، که شامل عناصر مانند نیکل، مس و آهن، تولید یک میزبان از آلیاژهای که دارای خواص مهندسی مشابه فولاد، نسبتا آسان به دستگاه، و می توان اندود و یا رنگ شده به منظور افزایش حفاظت در برابر خوردگی است.

*مقاومت در برابر باد قوی

به عنوان چگالی بالا از تنگستن، تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری ماهیگیری خود را باعث می شود آسان تر است. این بسیار حساس است و در واقع می تواند به شما کمک کند احساس چه پایین از آن ساخته شده و چه طعمه خود را است تداوم را به مانند قلم مو، سنگ، گل، و غیره

Tungsten Alloy Tube

*خوب مقاومت در برابر خوردگی

خوردگی سنبه مقاومت شیشه گوگرد؛ مهر و سایر محصولات، که مقاوم در برابر خوردگی و مقاومت در برابر سایش سطح پیشرفته بین المللی رسیده اند

*تابش بالا قابلیت جذب

در وزن مشابه، محصولات آلیاژ تنگستن می تواند جذب انرژی همان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. هنگامی که وزن خاص، بیش چگالی و ضخامت خواهد بود نازک تر است. مواد آلیاژ تنگستن می تواند با ضخامت نازک تر اما جذب بالایی از اشعه در چگالی بالا ساخته شده است.

*حداقل فلزی اکسترود وانت

آلیاژ تنگستن مواد با چگالی بالا، مواد مبتنی بر تنگستن تولید شده توسط روش متالورژی پودر و به طور گسترده ای برای قالب در اکستروژن فلزات حداقل آن فلز اکسترود وانت استفاده می شود.

*مقاومت به ضربه بالا و مقاومت در برابر ترک

در علم و متالورژی مواد، مقاومت به ضربه مقاومت در برابر مواد به شکستگی در هنگام استرس است. آن را به عنوان مقدار انرژی در هر حجم که یک ماده می تواند قبل از پارگی جذب تعریف شده است.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در sales@chinatungsten.com و یا تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: نگستن پلاستیکی| تنگستن لاستیک| تنگستن نایلون
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved