ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >>تنگستن انرژی جنبشی پوش

تنگستن انرژی جنبشی پوش

تنگستن انرژی جنبشی پوش چیست؟

تنگستن زره پوش انرژی جنبشی (همچنین به عنوان یک سلاح KE شناخته می شود) یک نوع از مهمات که مانند یک گلوله، حاوی مواد منفجره و با استفاده از انرژی جنبشی به نفوذ در هدف.

  APFSDS at point of separation of sabot
این روش مخالف به نگستن نفوذ انرژی جنبشی با استفاده از انرژی شیمیایی نفوذ. دو نوع از این پوسته در استفاده وجود دارد: بالا انفجاری ضد تانک (HEAT) و بالا سر کدو انفجاری (HESH). آنها به طور گسترده در برابر زره در گذشته استفاده می شده است و هنوز هم نقش دارند اما در برابر زره کامپوزیت مدرن کمتر موثر است مانند به Chobham عنوان امروز در تانک استفاده می شود.

اصل از این نگستن نفوذ انرژی جنبشی آن است که استفاده از انرژی جنبشی آن است، که تابعی از جرم و سرعت، به زور راه خود را از طریق زره پوش. سلاح KE مدرن حداکثر KE N منطقه که بیش از آن است که توسط تحویل به حداقل می رساند:

 • که با یک سرعت دهانه بسیار بالا اخراج
 • تمرکز نیروی در یک منطقه تاثیر کوچک در حالی که هنوز هم حفظ و جرمی بسیار زیاد
 • به حداکثر رساندن جرم حجم هر (هرچند کوچک) است که توسط پرتابه-که اشغال کردند، با استفاده از متراکم ترین فلزات عملی است، که یکی از دلایل اورانیوم ضعیف شده استفاده می کنند.
 • تنگستن زره پوش انرژی جنبشی است به طرح فعلی که شبیه یک فلش فلزی بلند شد.

  French anti-tank round with its sabot 
    

  غلظت مجبور به یک منطقه کوچک با جایگزینی فلز واحد (معمولا از فولاد) به ضرب گلوله با یک شوت کامپوزیت با استفاده از دو فلزات، یک هسته سنگین (بر اساس نگستن) در داخل یک پوسته بیرونی فلز سبک تر به دست آمد. این طرح به عنوان زره کامپوزیت و فاضلاب (APCR) شناخته شدند. در اثر، هسته، بیش اثر متمرکز بسیار از شات های فلزی ساده از وزن و اندازه یکسان بود.

  به حداکثر رساندن مقدار انرژی جنبشی بر روی هدف منتشر شد، نفوذ باید از یک ماده متراکم مانند نگستن کاربید و یا اورانیوم ضعیف شده (DU) آلیاژ (Staballoy) ساخته شده است. به سختی از نفوذ از اهمیت کمتر، اما هنوز هم یک عامل به عنوان سایش یک جزء اصلی از شکست نفوذ mechanism.A تصور غلط رایج این است که، در هنگام ضربه، شکستگی همراه این باند باعث می شود که نوک پوش به طور مداوم ریخته مواد ، حفظ شکل مخروطی نوک، در حالی که مواد دیگر مانند نگستن unjacketed تمایل به تغییر شکل به مشخصات گرد کمتر موثر است، یک اثر به نام؛ قارچ. در واقع، تشکیل گروههای موسیقی برشی آدیاباتیک بدان معنی است که دو طرف از؛ قارچ تمایل به شکستن و دور قبل از آن، منجر به سر کوچکتر بر روی ضربه، هر چند که هنوز به طور قابل توجهی قارچ خواهد شد. آزمایشات نشان داده است که سوراخ حوصله و با یک پرتابه DU است از قطر باریکتر از یک projectile.That نگستن مشابه یکی از دلایلی است که چرا نگستن نفوذ انرژی جنبشی بهتر از DU آن است است.

  لیاژ تنگستن می تواند به عنوان جزء در نگستن نفوذ انرژی جنبشی استفاده می شود، و آنلاین Chinatungsten می توانید این محصول فراهم می کند. اگر سوالی دارید، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

  نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
  sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
  تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
  Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved