ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ راد با Moly به برقی

تنگستن آلیاژ راد با Moly به برقی

تنگستن آلیاژ جوش راد مقدمه

الکترودهای تنگستن آلیاژ مورد استفاده در گاز تنگستن جوشکاری (GTAW) است از آلیاژ تنگستن ساخته شده، به دلیل آن است که بالاترین دمای ذوب در میان فلزات، در 3422 درجه سانتی گراد (6192 درجه فارنهایت). در نتیجه، جوشکاری آلیاژ تنگستن است که در طول جوشکاری مصرف نمی، هر چند برخی از فرسایش (به نام رایت کردن) می تواند رخ دهد. آنها هم می تواند یک پایان تمیز و یا یک زمین پایان، پاک کرد، که از نظر شیمیایی تمیز شده است، در حالی که میله های جوشکاری آلیاژ تنگستن زمین به یک اندازه یکنواخت زمین شده و یک سطح صیقلی، آنها را برای انتقال حرارت مطلوب. قطر میله جوشکاری می توانید بین 0.5 و 6.4 میلی متر (0.02 و 0.25 در) متفاوت است، و طول آنها می توانید 75-610 میلی متر (3.0 تا 24 سال در) متغیر است.

انتخاب تنگستن آلیاژ جوشکاری برقی برای مزایای جوشکاری

انتخاب آلیاژ تنگستن مناسب تا حد زیادی بهبود کیفیت جوش و بهره وری در حالی که کاهش هزینه های عملیات گاز تنگستن جوشکاری (GTAW) و قوس پلاسما جوشکاری خود را. انتخاب کیفیت بالا و مواد آلیاژ تنگستن: از آن آسان است برای بهبود زمان قوس و کیفیت جوش با به حداقل رساندن آلودگی.

برخی تصاویر در مورد تنگستن آلیاژ راد با Moly به برقی

tungsten alloy welding rod tungsten alloy welding rod

گاز تنگستن جوشکاری مقدمه


گاز تنگستن در جوش قوس الکتریکی (GTAW)، همچنین به عنوان تنگستن جوشکاری گاز بی اثر شناخته شده است، یک فرایند جوش قوس الکتریکی است که با استفاده از یک میله جوشکاری آلیاژ تنگستن غیر قابل مصرف به تولید جوش است. منطقه جوش از آلودگی هوا توسط یک گاز محافظ (معمولا یک گاز بی اثر مانند آرگون) محافظت می شود، و یک فلز پرکننده طور معمول استفاده می، هر چند برخی جوش، شناخته شده به عنوان autogenously جوش، آن را نیاز ندارد. منبع تغذیه جوشکاری ثابت در حال حاضر انرژی است که در سراسر قوس را در یک ستون از بخارات گاز و فلز بسیار یونیزه شناخته شده به عنوان پلاسما انجام می شود.

ملیات گاز تنگستن جوشکاریtungsten alloy welding rod
                 گاز تنگستن در جوش قوس الکتریکی برای ناحیه جوش

اگر می خواهید بدانید که بیش از جزئیات در مورد آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved