ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات نظامی >> تنگستن آلیاژ کلاهک

تنگستن آلیاژ کلاهک

آلیاژ تنگستن نوع آلیاژهای که مقاومت حرارتی است. سرعت اولیه بالا از بمب را در درجه حرارت بالا و فشار بالا در داخل بمب متکی است. بنابراین آلیاژ تنگستن کلاهک نیاز به تحمل درجه حرارت بالا و فشار داخل بمب. برای مقاومت حرارتی آن، آلیاژ تنگستن یک بار به عنوان سیم تنگستن استفاده شد. آلیاژ تنگستن نیز یک نوع از مواد فلزی است که چگالی بالا، مقاومت در برابر فشار و خوردگی. آلیاژ تنگستن با اسید قوی و قلیایی تحت دما و فشار طبیعی واکنش نشان نمی دهند. چگالی آلیاژ تنگستن حد زیادی می تواند برسد. گل تساوی بخش از پر سر و صدا زره دور کفش چوبی توسط آلیاژ تنگستن ساخته شده است. آلیاژ تنگستن یک نوع از مواد فلزی حفاظت از محیط زیست است. مردم همیشه به حفاظت از محیط زیست جذاب. در گذشته، گلوله های سرب ساخته می شدند، پس از آن بعد از استفاده از باعث آلودگی زیست محیطی محلی است. برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست، مواد حفاظت از محیط زیست باید به عنوان آنجا که ممکن است استفاده می شود. بنابراین آلیاژ تنگستن است به خوبی برای مزیت آن حفاظت از محیط زیست شناخته شده است.آلیاژ تنگستن می تواند به عنوان تنگستن آلیاژ کلاهک.

آلیاژ تنگستن کلاهک یک نوع کلاهک که توسط هوا به هوا یا هوا به زمین سلاح های هدایت شونده به تصویب رسید. در واقع، آن کلاهک قطعات به پایان رسید از بمب های هوایی می باشد. آنها را می توان به طور مستقیم به این موشک بدون اصلاح ساختار قرار داده است.

آلیاژ تنگستن کلاهک تولید شده است، ذخیره می شود و حمل و نقل بسته نرم افزاری از قطر. آلیاژ تنگستن کلاهک می توان به طور مستقیم به بمب بدون پردازش قرار داده است. پس از آن باعث کاهش هزینه تولید، استفاده و حفظ و کاهش زمان راه اندازی برای مبارزه. کلاهک آلیاژ تنگستن شامل کلاهک دینامیت که وزن شامل 500 پوند، 1000 پوند و 2000 پوند و نفوذ کلاهک.

اگر شما هر گونه علاقه در کلاهک آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا با تلفن:: 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved