chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
You're viewing: Home >>Tungsten alaşım bar ıkınma

Tungsten Alaşım Bar ıkınma

Ne Bar arıza nedir?

 

Bar bucking tungsten Bar bucking tungsten Bar bucking tungsten

Ikınma bar iş takım çalışma yüzeyleri arkasında ve intermitted toolhead ve ele düşük geri tepme darbe emici spacer ile parçaları dahil olmak üzere etki bağlantı elemanları uygulayarak bir destek üye sağlamak için alınan orada sıkıştırma ve kesme şok yükleri almak arasında sağladı.

Ikınma çubukları metal perçin arka kısmına diğer tarafta çekiç güç karşı kullanılır. Ayrıca perçin silah kuvveti absorbe etmek, ıkınma ve titreşim azaltıcı kullanılabilir.

Ikınma perçin üzerinde bucktails formu için kullanılan çubuk. Ve çok farklı şekil ve boyutlarda gelir. Onlar genellikle bir alaşımlı çelik takım çeliği benzer yapılır. Özellikle şekli kullanılacak yere ve perçin ve erişilebilirlik üzerine yönlendirilmesi bağlıdır.

Boyut ve ağırlık çubuğunun boyutunu ve perçin ve alaşım tahrik olmaya bağlıdır. Belirli koşullar altında ve belirli perçin tesisler için, özel bar yerli üretilmektedir ıkınma tasarlanmıştır.

At Chinatungsten Online, ıkınma çubukları normalde tungsten ağır alaşımından yapılmıştır. Tüm kenarları ve deburred olan çalışma yüzeyleri sorunlarım-free kullanım için cilalanmış vardır. Bu oluşan bucktails of marring engellemeye yardımcı olur. Lütfen dikkat mengene çeneleri koruyucu sahip değilseniz, bir mengene bir ıkınma bar tutmak asla ıkınma çubuğunun marring önlemek için kapsamaktadır.

Neden tungsten ağır alaşım hammadde seçmelisiniz?

Zevk, daha iyi perçinleme daha az yorgunluk daha kolay. Tungsten ağır alaşım ıkınma bar maksimum yoğunluk mevcut sunuyoruz. Bu çubuklar iki katından daha ağır olarak daha benzer bir bar çelikten imal edilmiştir. Küçük boyutu ve yoğunluğu yüksek bu bar çok yönlü, küçük alanlarda uyum mümkün kılar. Tüm bar güvenliği için tüm kenarlarda tam yarıçapı ve kullanım kolaylığı.

Tungsten Ağır Alloy ıkınma çubuklar aynı ağırlıkta bir ıkınma bar ancak sonuçlanır yarısı büyüklüğündedir. Ikınma barlar perçin içinde perçin ve sap üzgün ayarı kullanılır. Tungsten Ağır Alloy ıkınma barlar geri tepme geri perçin mile etkisini yansıtan azaltır.

Yüksek yoğunluklu titreşim azalır ve geri tepmek ıkınma sırasında. profesyonellerden bir isteka atın ve ne kullanmak kullanın. Biz ve özel olabilir kurmak senin özelliklerine barlar standart barlar tam bir çizgi taşıyor. Tüm bar pürüzsüz yüzleri ve yuvarlatılmış kenarlar ve köşeler kolaylığı ve kullanım güvenliği için var.
Bize tungsten ağır alaşımlı çubuklar ıkınma hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız! Herhangi bir emir veya inquires büyük memnuniyetle olacak!

aynı şekil fakat farklı malzeme ve kütle özellikleri, ağır ama aynı kullanımı boyutlu tungsten ıkınma barlar farklı ıkınma barlar için soruşturma el titreşim iletim azaltabilir göre.

bir kelime, barlar ÇOK perçin ıkınma için yararlıdır ıkınma ve tungsten çok işlem build hayatınızı kolaylaştıracak olacaktır.

En iyi seçenek - Tungsten Ağır alaşım (WHA) ıkınma bar!

Chinatungsten Online olarak, tüm Tungsten ıkınma Barlar 90 +% W ağır alaşımlı ürünler tungsten yapılır. Daha fazla iki kat çelik gibi yoğun daha olmanın avantajı ile bar şimdi iyi seçim olur ıkınma tungsten perçinleme, kapalı alanlarda özellikle. Uygun bir ıkınma bar ile, görev daha kolay ve mükemmel, daha az perçin dışarı matkap anlam yapacaktır.

 

Bize sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com artık ve Tungsten iyi bir fiyat bizden barlar ıkınma olsun!

Biz web sitesi doğru tip (ler bulabilirsiniz bizim içinde), (s çizim) hangi gereksinimi karşılamak olabilir umuyoruz. Aynı zamanda bir miktar ihtiyaç halinde "özel" barlar belirtimlerinize yapılan olmasıdır. ne, doğrudan gereksinimleri ve bize açabilirsiniz gerek bulamazsa / veya soru.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yöntemleri bize ulaşabilirsiniz:
Telefon: +86 592 5129696
E-posta: sales@chinatungsten.com

Sen tungsten ıkınma barlar daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz, lütfen bizim alt sitesini ziyaret edin tungsten alloy bucking bar.

Çok Google bu sayfayı çevirmek minnettarız.

 

 

 


Media Center>   [Information Bank]  [Dictionary of tungsten]  [Products Pictures' Bank]  [Live Video of Processing]  [Videos of Machining]  [Catalogs]
Ours Teams>   [Journey to Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Spring Festival]  [2007 Spring Festival]  [Outside]  [2008 Spring Festival]  [2009 Xmas]
Chinatungsten Group>   [Workshop]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Molybdenum Wire]  [Dart barrels]  [Tungsten Wire]   [Tungsten Bars/Rods]   [Paper Weight]
    [China Tungsten ]  [Tungsten Carbides]  [XATCM ]  [Chatroulette]  [Infosys]  [Tungsten Wire]  [Tungsten Heater]  [Tungsten Powder]
    [Bucking Bars]  [Tungsten Alloy]  [Copper Tungsten][Darts Wholesale] [Tungsten Wikipedia]  [Tungsten Carbide Jewelry]  [Tungsten Fishing]
    [Metals Price]  [Xiamen Tungsten]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备05002525号
Copyright©2000 - 2009 ChinaTungsten Online All Rights Reserved