ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Kara Rotorlar tungsten

Kara Rotorlar tungsten

Tungsten alaşım Kara Rotorlar Nedir?

tungsten alaşım jiroskop rotorlar
Tungsten Alaşım Kara Rotor
birtungsten alaşım jiroskop rotor ölçme veya açısal momentum ilkelerine dayalı, yönünü koruyarak bir cihazdır. Mekanik onlar aslında kimin aks herhangi yönünü almak için ücretsiz bir çıkrık veya disk vardır. Bu yönelim, belirli bir dış torka yanıt o spin jiroskop en yüksek oranda ilişkili büyük açısal momentum olmadan olduğundan daha çok daha az değişir. Dış tork dengeleme halkaları cihazı monte edilmesiyle en aza indirilir için, yönelimi ne olursa olsun, bu monte edildiği herhangi bir platform hareket, hemen hemen sabit kalır. Katı hal jiroskop da mevcuttur.

Tungsten alaşım Topaçlar Rotorlar Uygulamaları

tungsten alaşım jiroskop rotor Uygulamaları manyetik pusulalar (Hubble teleskop gibi) işe yaramaz navigasyon (INS) eklemek veya (ICBM olduğu gibi) ya da Telsiz helikopterler ya da İHA gibi uçan araçların stabilizasyonu için yeterince kesin değildir. Nedeniyle yüksek hassasiyet için, tungsten alaşım jiroskop rotorlar da tünel madencilik yönünü korumak için kullanılır.

tungsten alaşım jiroskop rotorlar
Tungsten Alaşım Kara Rotor

Kara rotorlar presesyon ve gösterimler de dahil olmak üzere davranış bir dizi sergiler. Tungsten ağır alaşım jiroskop rotorlar istikrar yardımcı olmak için, tamamlayıcı gyrocompasses inşa veya (gemi, uçak ve uzay araçlarının, genel olarak araçlarda) manyetik pusula değiştirmek için kullanılan (bisiklet, Hubble Uzay Teleskobu, gemiler, genel olarak araçlar) ya da kullanılabilir olabilir bir atalet rehberlik sisteminin bir parçası olarak. Bu etkiler üstleri, bumerang, yo-yo ve Powerball adlı gibi oyuncak kullanılmaktadır. jiroskopik etkisi olmamasına rağmen bu volan gibi bir çok diğer dönen cihazlar, cayroskopik davranır.

operasyonda tungsten alaşım jiroskop rotorlar her üç eksende hareket özgürlüğüne sahiptir. tungsten alaşım jiroskop rotorlar ne olursa olsun, dış çerçevenin oryantasyonu spin ekseni yönünü koruyacaktır. onun mükemmel özellikleri ile tungsten alaşım jiroskop rotorlar için mükemmel bir malzemedir.

Eğer jiroskop rotorlar herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved