ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Şekilli Şarj Gömlekleri tungsten alaşım

Şekilli Şarj Gömlekleri tungsten alaşım

Ne Şarj Gömlekleri Şekilli var?

Bir şekilli şarj astar patlayıcı enerjisinin etkisini odaklanmak şeklinde bir patlayıcı olduğunu. Çeşitli tip kesme ve metal formu, nükleer silah başlatmak ve zırh nüfuz etmek için kullanılır. Yukarıdaki 10 CD ve büyük derinlikler artık mümkün olsa tipik bir modern bir çizgili şeklindeki şarj, yedi veya daha fazla kez ödemenizin koni çapı (koni çapları, CD) derinliğe kadar zırh çeliği nüfuz edebilir.

en yaygın olarak astar için kullanılan şekil 40 ile 90 derece arasında bir iç tepe açısına sahip bir konik vardır. Farklı tepe açıları jet kütle ve hızın farklı dağılımlar verim. Küçük bir tepe açıları püskürtme çatallanma neden olabilir ya da hatta hiç oluşturulması için püskürtme yetmezliğinde; Bu astar malzemenin toplu ses hızından daha normalde biraz daha yüksek, belli bir eşiğin üzerinde olmasını çökme hızı atfedilir. Diğer yaygın olarak kullanılan şekiller hemisfer, lale, trompet, elips, ve iki Konikleri şunlardır; Çeşitli şekiller, farklı hız ve kütle dağılımları ile jetleri verim.

Gömlek cam ve çeşitli metaller de dahil olmak üzere pek çok malzemelerden yapılmıştır. derin penetrasyonlar yoğun, sünek metal ile elde edilir ve çok yaygın bir seçim bakır olmuştur. tungsten dolgu ve bakır bağlayıcı bazı modern anti-zırh silah, molibden ve sözde alaşımları için: kabul edilmiştir (9 1 böylece yoğunluk ~ 18t / m3). Hemen hemen her ortak bir metalik öğe alüminyum, tungsten, tantal, tükenmiş uranyum, kurşun, kalay, kadmiyum, kobalt, magnezyum, titanyum, çinko, zirkonyum, molibden ve berilyum, nikel, gümüş, ve hatta altın ve platin de dahil olmak üzere, denenmiştir . malzemenin seçimi nüfuz edilecek hedefe bağlıdır; örneğin alüminyum beton hedefler için avantajlı olduğu bulunmuştur.

Neden Şekilli Şarj Gömlekleri olarak tungsten alaşım seç?

Şekilli Şarj Gömlekleri
onlar dolayısıyla parçacıklara uzanan jet dağılmasından ertelenmesi, büyük süneklik görüntüler çünkü derin sızmalar için saf metaller, en iyi sonuçlar. Ancak petrol kuyusu tamamlanması için ücretleri, içinde,tungsten alaşım şeklinde şarj astar o deliği sadece nüfuz fiş ve petrol akını müdahale zira sağlam bir sülük ya da "havuç", oluşmuş değil esastır. Petrol endüstrisinde, bu nedenle astar, genellikle, toz metalurjisi ile imal edilir, genellikle sözde alaşımları, hangi tungsten alaşımı şeklindeki şarj gömlekleri un sinterlenmiş, sıklıkla dağılmış ince metal parçacıkları oluşmaktadır verim jetler.

diğer malzemeler denenmiş ya da araştırılmıştır rağmen Dünya Savaşı sırasında, şekilli yük gemileri, bakır veya çelikten yapıldı. ödemenizin İnşaat ve şekilli şarj gömlekleri patlama modu hassas, modern savaş başlığı aşağı hem de vardı. Bu düşük hassasiyet eğrisine ve daha erken bir zamanda kırmak için ve dolayısıyla daha kısa bir mesafede jet neden oldu. Ortaya çıkan dağılım belirli bir koni çapı için penetrasyon derinliğinin azalması ve optimum soğukluk mesafe kısaltılmış. ücretleri Rus tanksavar tüfek yangına karşı korumak için bazı Alman tanklarına monte büyük tırnaklar, yan ve revolver eteklerinde az etkili olduklarından tesadüfen dağıtmak ve dolayısıyla delici kabiliyetini azaltmak için jet oda vermek bulundu. Şimdi en şekilli şarj gömlekleri tungsten alaşım yapılır.

şekilli yük gömlekleri kullanımı bugün bazı savaş başlıklarının penetrasyon artırabilir. Nedeniyle mermi / füze uzunluğu, birçok savaş başlığı üzerinde stand-off inşa kısıtlamalarına uygun mesafe değil. Süpürgelik etkili bir optimum stand-off büyük ölçüde aşıldı değilse daha uygun soğukluk ve daha penetrasyon ile savaş başlığı sağlayarak, amour ve hedef arasındaki mesafeyi arttırır. Tungsten alaşım şeklinde şarj gömlekleri RPG-7 mermilerin fırınlama sistemine zarar için kullanılan kafes amour ile karıştırılmamalıdır. amour, iç ve dış Orgies deforme ve roketin piezoelektrik burun sondası ve arka sigorta düzeneği arasında ateş devreyi kısa devre yaparak çalışır. burun sondası amour çarparsa, savaş başlığı normal olarak çalışacaktır.

şekilli şarj gömlekleri ve şekilli yük gömlekleri hedef arasındaki boşluk derin nüfuz elde etmek için optimum dikme mesafesi var gibi, kritik önem taşımaktadır. Kısa zıtlaşmalarından anda, oda yok jet uzatmak için, uzun tırnaklardan de, şekilli şarj gömlekleri sonunda o ardışık parçacıklar eğilimi böylece, eksen şekilli şarj gömlekleri kapalı drift ve takla eğilimi parçacıklar, keser genişletmek yerine delik derinleştirmek. Çok uzun tırnaklardan at, hız ayrıca penetrasyon aşağılayıcı, hava sürtünmesi kaybolur.

Tungsten alaşımlı tungsten alaşımı şeklindeki şarj pedler için uygun bir malzemedir. Bu ürün herhangi bir ilgi var ise, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved