ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Uzay için tungsten Karşı

Uzay için tungsten Karşı

Muhtemelen tungsten alaşım en iyi bilinen uygulama ağırlıkları ve karşı ağırlıkları sık sık kısıtlı alanlarda yer alan gerekmektedir havacılık sanayi,. Tungsten alaşım havacılık denge ve tungsten alaşım havacılık dengesi helikopter en önemli parçalarıdır. Boyutunda önemli azalmalar mümkün olan, bu da, ağırlık dağılımının daha fazla kontrol yol açar. Tungsten alaşım tungsten alaşım havacılık denge ve tungsten alaşım havacılık dengesini üretmek için en iyi seçimdir.

Tungsten Alaşım Havacılık Karşı ağırlık

Uçak motorları ve pervane sistemlerin dinamik bileşenleri tungsten alaşım havacılık denge son derece istenmeyen bulunmaktadır. Dışarıdan dönen bileşenlerin kütle dengesizliği neden olduğu titreşim, azaltılabilir veya kitle süs ağırlıklar kullanılarak ortadan kaldırılabilir. Ayrıca, tungsten alaşım havacılık sayacı ağırlıkları bir failsafe mekanizması olarak çok pervane tasarımlarının pitch kontrol sistemine dahil edilmiştir. Uçuş sırasında pervanelerin hidrolik basınç ile doğru açıda tutulur.

rotor kanadının
Uzay Karşı ağırlık
Sayaç performansını optimize etmek için dengeler. Kurşun ya da çelik gibi: tungsten alaşım havacılık dengesi Konvansiyonel denge malzemeler üzerinde tasarımcılara çeşitli avantajlar sunuyor. Alaşımların yüksek yoğunluklu genel sistem ağırlığı azaltmak kullanılmak üzere küçük parçalar, izin verir. Çevre sıcaklıklarında sürünme sergileyebilir kurşun, farklı olarak, tez alaşımları stabil olan ve bu nedenle mekanik ek üretim ve kılıfın gerek kalmadan pozisyonlar stresli kullanılabilmektedir. Bizim tarafımızdan sunulan tungsten alaşım havacılık karşı ağırlık ve tungsten alaşım havacılık dengesi nitelikli.

Tungsten Alaşım Havacılık Dengesi

Tungsten alaşım havacılık dengesi gibi diğer havacılık uygulamaları uyduların ve helikopter rotor bıçakları ve füzeleri ve aviyonik için jiroskopik kontrollerde kitle bakiyelerini içermektedir. Onların titreşim sönümleme uygulamaları tersine, sentez malzemeleri nedenle kontrol sütunlar için durak uyarı Shakers gerekli titreşimleri abartmak, kokpitte, Kullanılan edilir. Benzer şekilde, fly-by-wire denetimleri gelişi sopa ataleti artırmak ve DOLAYISIYLA mekanik bağlantıları kullanabilirsiniz geleneksel kontrolleri, mevcut olduğu "hissediyorum" bazı reintroduce için, uçuş kontrol joystick içine tungsten alaşımları küçük miktarlarda Tanıtıldı etti asansörler ve kanatçıklar.

Tungsten alaşım havacılık karşı ağırlıkları ve tungsten alaşım havacılık bakiyelerin Onların dahil ek olarak tungsten alaşım uçak imalat ve onarım işlemleri için katkıda bulunur. Barlar ıkınma perçin tabancaları neden olduğu titreşim, deaden için ("perçinleme dollies" ya da "El örsler") kuvvet absorbe etmek için kullanılır. Titreşim Karpal Tünel Sendromu (Titreşim Beyaz Parmak) Neden operatörlerinin elinde sinirler, kaslar ve kemikler hasara neden olabilir. Birçok havacılık şirketleri şimdi tungsten Balloy şehirlerinden geçerek uzay denge ve tungsten alaşım havacılık dengesini kullanarak kötü etkilerini azaltır.

Havacılık ve uzay sanayi için Denge

yakıt tüketimi ve kirletici emisyon bir eşzamanlı azalma ile yolcu ve eşya zamankinden daha hızlı uzun mesafeli taşıma bugünün havacılık endüstrisinin ana taleplerinden biri olduğunu. Tungsten alaşım havacılık karşı ağırlık ve tungsten alaşım yüksek performanslı malzemelerden yapılan tungsten alaşım havacılık dengesi sivil süpersonik ve geniş gövdeli uçaklar, hipersonik uçak ve yüksek performanslı uçakların gelecek nesiller için önemli unsurlardır. Böyle uçak türbinleri ve roket sevk yanı yanı sıra hipersonik uçakların sıcak dış deri yapıları: Yüksek sıcaklık malzemeleri tahrik sistemleri, renk alanında öncü yenilikleri kolaylaştırılması.

gaz türbinleri, gaz giriş sıcaklığı arttığı anlamlı havacılık fazla enerji verimliliğine katkıda bulunur. Bu tür sıcak gaz korozyon direnci, düşük termal genleşme, yüksek sürünme direnci ve üstün yorulma özellikleri gibi: Malzeme yüksek talepleri karşılamak zorunda.

Bu uydu ve diğer uzay aracı combustionand tahrik memeleri edilmiştir: nedeniyle, mükemmel mekanik ve fiziksel özellikleri, Chinatungsten Online refrakter metal bileşenleri için en uygun olanlardır. Eğer tungsten alaşım havacılık Karşı, tungsten alaşım havacılık dengesi hakkında herhangi bir soruşturma alırsanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved