ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Turbo motorlar için tungsten alaşım

Turbo motorlar için tungsten alaşım

Turbo Motorlar nelerdir?

Tungsten alaşım turbo motorlar maksimum giriş sıcaklığı ile şartlandırılmış ısı motoru vardır ve turbo motorları en ısı ve kısıtlamalarına maruz makalelerin kurucu malzemelerin davranışı ile sınırlıdır.

Neden tungsten alaşım Turbo Motorları seç?

turbo motorlar-1Çevrenin korunması için Endişeler araçlar motorların egzoz gazlarındaki kirletici oranını azaltmak için aramak için havacılık tungsten ağır alaşım turbo motorunun tasarımcıları yol açmıştır. Bilindiği gibi havacılık tungsten alaşımı turbo motorların kirlilik madde başlıca sorunlar, bir yandan, karbon monoksit emisyonu, ve çeşitli yanmamış artıkların hidrokarbon, yere işlem sırasında diğer yandan , nitrojen oksit ve kalkış sırasında parçacıkların ve irtifada seyir sırasında emisyon. Bu nedenle, tungsten alaşım turbo motorları giderek halk tarafından kabul edilir.

ağır alaşım turbo motor genellikle kalkışlarda veya yakınındaki take-off operasyon için optimize oylaması olduğunu tungsten. Bu enjekte edilen yakıt ile, bu bölgedeki hava-yakıt karışımı turbo motorların esas stoikiometrik olur, bu çok yanma odası birinci bölge, kompresörün hava akımının bir kısmı ilave edilir, anlamına gelir. bağlı bir yanma elde edilmektedir mümkün olduğu kadar tam bir sıcaklık ve yüksek basınç seviyeleri, bu koşullar altında, yanma verimi daha büyük 0.99 kimyasal reaksiyon hızları bu stoichimoetric karışımlar için uygun olan, elde edilmektedir.

İlk iki kez, çünkü elde edilir baskıları yüksek puan da önemsiz kabul edilir, ama düşük puan da o kadar değil edilebilir. Aslında, yakıt buharlaşma hızını arttırmak amacıyla, normal çalışma koşulları altında, kolayca geleneksel mekanik püskürtme enjektörü ile gerçekleştirilmektedir, ince damlacıklar haline getirilmiştir, ancak bu azaltılmış değerlendirmesi elde edilmektedir performansı Fakirdir. Bu durum yakıt iyi damlacıkları ayrılmıştır bile, bu çok yüksek bir zenginlik var ki görünür birincil bölge hava ve yerel bölgeleri ile kötü karışık, gerçeği etmektir. Sonunda, her bir damlacık etrafında diğer bir deyişle buharlaşma ve yanma için gerekli gazın miktarı olurdu gerekli olacak, tam buharlaşma sonrası oksijen molekülleri ile stoikiometrik karışımı ile sonuçlanan bir gaz miktarı. Bunu gerçekleştirmek için, örneğin aerodinamik enjeksiyon gibi sistemler önerilmiştir. Aerodinamik tip enjektörler genellikle sema içermektedir, ya da yakıt püskürtmek için hizmet kompresör hava tanıtıldı hangi aracılığıyla kanatları, kıvrıldı. Bir hava / yakıt ön karışım elde edilir. Yanma verimle bir iyileşme sağlar, bu çözümler, her sahip, ancak, sadece odacık girişteki basınç ve hava sıcaklıkları için yeterli değerler için maksimum verim. Bütün bu faktörler, reaksiyon sürelerinin azaltılması için avantajlıdır ve tungsten ağır alaşım turbo motor için yanma haznesinin uzunluğunun bir azalması ve böylece ikinci gazların kalma süresi bir sınırlama neden olabilir. Bütün çalışma ortamında, ısı direnci Kontraplaktaki nedenle turbo motor tungsten ağır alaşım yaygın olduğu için kullanılan gereklidir.

tungsten ağır alaşım turbo motoru bir birinci amacı, odasının tabanına monte edilir aerodinamik türü ya da ön-atomizasyon enjektörler içeren bir bölme için düşük işletme yanma sorununa yeni bir çözüm temin etmektir. Aslında, kalkış bir stoikiometrik bir karışım sağlamak üzere düzenlenmiştir, tungsten ağır alaşım turbo motorunun, geleneksel bir bölme, söz konusu olduğunda, tungsten alaşımı turbo motorun yanma için gerekli olan hava akımının yaklaşık üçte biri sokulur enjeksiyon sistemi ve birincil deliklerini tarafından üçte iki.

Chinatungsten aynı zamanda müşterinin ihtiyaçlarına göre, uluslararası standarda göre tungsten alaşım turbo motorlar sadece sunabilir. Tungsten alaşım turbo motorların yanma odası için uygun bir malzemedir. Eğer herhangi bir ilgi varsa, yani bize e-posta çekinmeyin:sales@chinatungsten.com veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Kara Rotorlar Tungsten Alaşım| Gaz lazerler Tungsten Alaşım İnşaat Parçaları| Plazma Tekniği için tungsten alaşım
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved