ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Yat tungsten Karşı

Yat tungsten Karşı

Hiperbarik ağır alaşım "3H" denir: yüksek yoğunluklu, yüksek mukavemetli ve yüksek sertlik, bu yüzden çok önemli kullanımlar biri denge unsuru olarak olduğunu. Gibi mekanik denge ağırlığı olarak, topu sinek, sondaj endüstrisinde kullanılan ağırlık, Horologe sarkaç bob; Shorkproof kesici çardak; Coungterweight yolculuk kullanılan ve yelkenli de karşı ağırlığı; jiroskop, vb uzay uçuşu ve havacılık, kullanılan uçaklar karşı ağırlık.

Bu tür yatların olarak yüzen gemiler water.The kendi istikrarı korumak için denge gerekir tungsten alaşım karşı ağırlıklar yatlar toksik değildir ve hızla batan, yüksek rüzgar direnci avantajına sahip böylece kurşun için en succedaneum olduğunu, çevre standard.They sahip çok yüksek oranda (> 18g / cm3), küçük hacimli uymak ve talep etkin gelişmiş ülke Avrupa gibi.

Tasarımcılar artık yüksek yoğunluklu, mükemmel mekanik mukavemet ve malzeme kolayca işlenmesini tadını çıkarabilirsiniz. Aynı malzeme uzay uçuşu ve ulusal askeri sanayide kullanılmaktadır. Tungste ağır alaşım karşı ağırlık olarak kullanılmak üzere en iyi seçimdir. kurşun ile karşılaştırıldığında, tungsten küçük hacme sahip, bu yüzden su Tungsten direnişi yat daha hızlı ilerlemeye yapacak kurşun, daha küçüktür. Tungsten alaşım yatlar karşı ağırlıklar boyutu ve şekli değişir.

tungsten ağır alaşım, yüksek yoğunluklu, modülün fiziksel boyutunu azaltmak kolay ağırlık dağılımını kontrol yapmak, büyük kütle olmayan kontrol mechanism.When esnekliğini arttırmak için katkı olarak çok küçük bir alana sınırlı olmak yat, tungsten alaşım yatlar denge ağırlıkları en iyi choice.Tungsten alaşım yatlar denge ağırlıkları toksik olmayan ve çevre dostu hale gelir. Onlar başarılı tür denge ağırlıkları ihtiyaçlarına göre tungsten alaşım yatların karşı ağırlıkların her türlü sağlayabilir uzun time.We değişmeden kendi şeklini tutabilir lead.And tungsten alaşım yatlar gibi zehirli ürünler yerine.

Tungsten alaşım Yatlar Denge ağırlıkları Aletleri Bazı Fotoğraflar:

Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge
Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge Yelkenli tekneler için tungsten alaşım denge

Eğer tungsten alaşım yatlar karşı ağırlıklar herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved