ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Plazma Tekniği için tungsten alaşım

Plazma Tekniği için tungsten alaşım

Tungsten alaşım Plazma Tekniği Nedir?

Gelecekte daha fazla önem kazanmaktadır olabilecek uygulamalar için inşaat malzemesi vardır tungsten alaşım plazma tekniği Manyetohidrodinamik güç üretimi (W ve W-Cu) ve füzyon reaktör (W, W-La2O3) hedef levhalarda.

Son tungsten alaşım plazma tekniği teorik ve sayısal çalışmalar sadece malzeme nükleer füzyon reaktörü saptırıcı olağanüstü çalışma koşullarına dayanacak şekilde eğer tungsten, en iyisi olabileceğini göstermektedir. Yük, tungsten alaşımı plazma tekniği parçacıkları ilk duvar ile etkileşim ve füzyon ısı büyük bir kısmını burada vakum kabının bir kısmının olduğu, plazma bakacak şekilde kapalı bir su-soğutmalı bakır ısı değiştirici elemanın oluşmaktadır zırh. tungsten alaşım plazma tekniği parçacıkları (elektronlar, protonlar ve α-parçacıklar) onlar nötralize ve pompalandığı saptırıcı hedef plakaları, doğru manyetik alan tarafından yönlendirilmektedir. konvektif ısı akısı 20 MW.m-2 ve görevli yüzey sıcaklığı 3000 den fazla ℃ ulaşır. Bu nedenle, uygun bir zırh malzemesi ((yüksek ısı akısı transfer etmek için) yüksek ısı iletkenliği, düşük termal genleşme katsayısı ve (düşük termal baskıları tutmak için) düşük Young modülü ve yüksek bir erime noktasına ve düşük püskürtme verim olmalıdır sırayla) erozyon düşük tutmak için. tungsten gibi yüksek bir ısı iletkenliği ve yüksek ısı akısı ile makasının bölümleri için öngörülen karbon-karbon kompozit malzemeler, gibi düşük bir Young modülüne sahip olmamasına rağmen, pek çok uzman inanıyorum, uzun vadede, makul ömürleri olduğunu sadece nispeten düşük plazma sıcaklığı yüksek parçacık yoğunluğuna sahip makasının bölümlerini tüm malzemelerin en düşük erozyon oranları tungsten saptırıcı levha ile elde edilecektir.

Alçak basınç tungsten alaşım Plazma Tekniği

düşük basınçlı plazma işlemleri teknik açıdan ulaşılması için, aşağıdaki bileşenleri ile gereklidir:

Vakum sistemi (pompa, damar)
Enerji desteği
gaz sağlama
süreç parametresinin tekrarlanabilir ayarı için ölçüm ve kontrol bileşenleri

Nedeniyle çoğu durumda bir vakum sisteminin gerekliliği, toplu çalışma yönteminin en kolay çözümdür. süreçleri proses parametrelerinin değişiminin (basınç, gaz akışı, gaz kompozisyonu, güç) üzerinden tungsten alaşım plazma tekniği eylem modunu değiştirmek için ve bir süreç adımda farklı efektler elde edebilirsiniz sırayla, esnek ve kompleks yapılandırılmış olabilir. Böylece, diğer bir deyişle, büyük masrafa girmeden yani ikincil bir temizlik yapılabilir ve hemen sonra bir korozyon koruma tabakası arasında havalandırmak zorunda kalmadan, tevdi olur.

Alçak basınç tungsten alaşım Plazma Tekniği daha Avantajları:

plazma tarafından fissür-penetrasyon yeteneği: gözenekli yüzeylerde bile en karmaşık örnek geometriler kadar tedavi edilebilir
yüzeylerde hiçbir termal veya mekanik zorlanma
çevresel uyumluluk ve operasyonel güvenliği yüksek ölçü

Chinatungsten Çevrimiçi (3m 3 toplu malzeme, toplu mal, demiryolu malları, reaktör up boyutunu MHz-ve GHz uyarım), çeşitli concepted sorular mevcut çeşitli imkanlara sahiptir; yanı sıra plazma süreçlerinin geliştirilmesi ve pilot mezuniyet kadar uygulamalı plazma cihazların anlayışına tecrübesi uzun yıllara kadar.

teknoloji transferi servis sağlayıcı olarak görev sınırları içinde, biz seri üretim kadar yukarıda belirtilen sanayi soru işleme tungsten alaşım plazma tekniği kaynakları sunar. Hizmetimizi pilot tesisler ile istişare, süreç geliştirme, örnekleme ve endüstriyel tesisat oluşmaktadır.

Tungsten Alaşım Plazma Tekniği Tedavisi - Sonsuz Olasılıklar

birlikte daha iyi malzeme uymaları istiyorum ya da ihtiyaçlarını karşılamak için bir yüzey özelliği değiştirmek için her tungsten alaşım plazma tekniği çok farklı durumlarda kullanılabilir. Bu trend belirleyici teknolojisi sayesinde neredeyse her yüzeyde değiştirmek mümkündür. tungsten alaşım plazma tekniği örneğin birkaç yönlü uygulamalar sunar:

Herhangi artıkları, yağ ya da kirlenme yüzeyleri temizleme
yapıştırma, boyama, vb önce çeşitli malzemelerin aktivasyonu
Aşındırma ve yüzeylerin kısmen kaldırılması
tabakaların olası türleri parçaların kaplanması (PTFE gibi koruyucu bariyer, hidrofobik, hidrofilik, sürtünme azaltıcı, vb)
Plazma teknolojisi sektörünün tüm alanlarında kendini kuruyor ve yeni uygulamalar sürekli değişmektedir.

Tungsten Alaşım Plazma Tekniği - ikna Avantajları

alev tedavi veya yüzey tedavisi için kimyasallar kullanarak gibi diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında, tungsten alaşım plazma tekniği sergileyen birçok önemli avantajlar:

Birçok yüzey özellikleri bu prosedür ile münhasıran elde edilebilir
Online üretiminde kullanılan ya da bağımsız olarak çalıştırılabilir
Çevre dostu süreç
Ne olursa olsun geometri size toz, küçük parçalar, diskler, yapağı, tekstil, boru, şişe, devre kartları, vb tedavi edebiliyoruz
Fabrikasyon parçalar mekanik olarak değişmiş olmayacak
parçaların ısıtma az
Işletme maliyetleri çok düşük
kullanımı son derece güvenli
Süreç enerji verimli derece olduğu

Tungsten alaşım plazma tekniği / iyon tahrik inşaat parçaları için uygun bir malzemedir. Eğer herhangi bir faiz varsa Yani, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved