ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Phonograph Stylus için tungsten tel

Phonograph Stylus için tungsten tel

Phonograph Stylus bir türü olarak Müzik Tungsten Tel

Tungsten tel fonograf kalemi veya Tungs-Ton fonograf kalemi bir türüdür. Tungsten tel fonograf kalemi bir metal gövdenin içinde tutulur tungsten tel, inşa edilir. Çelik bir kalem farklı olarak, tungsten kalemi da tungsten tel birçok oyun için kullanılabilir, başka bir deyişle, aşındıkça tungsten telinin kesit aynı kalır, yani silindirik yerine, konik bir şekle sahiptir.

fonograf tungsten tel tungsten tel

Her kayıt, eski bir akustik fonograf oynanır için Tipik olarak, yeni bir çelik iğne gereklidir. Kayıt aşındırıcı malzeme içeren olmasıdır. İlk birkaç sessiz parça bu aşınma düzgün yivler izleyen bir profile çelik iğne hones. İğne sonuna kadar çapı aşınma azaltmak için yüksek sertlik var keskin kenarlar sonraki plays.Tungsten tel fonograf kalemi üzerindeki oluklar zarar verebilir noktaya artmıştır böylece, kayıt oynar gibi giymek devam ediyor.

(a) Genel fonograf kalemi (b), Volfram tel fonograf kalemi

Tungsten Tel Phonograph Stylus Yüzey Kalitesi

tungsten tel fonograf kalemi katlanmış ücretsiz pürüzsüz, dirsekler, bükülmeler, işaretler, çizik, ölmek işaretleri, vatkalar, dikişler, böler, kıymık, kalıntılar, darbelere, çukurlar, oluklar, çatlaklar dövülme ezik, bir bukleler ve ücretsiz olarak, siyah yüzey belirtilmedikçe ve diğer fiziksel kusurlar, tel her türlü grafit, gres, yağ ve madeni yağ ücretsiz temiz bir yüzeye sahip. kancalar için tel, yay, çapa destekler ve örgü çatlaklar delikleri veya kraterler ücretsiz parlak pürüzsüz bir yüzeye sahip. doğruluk ve sarma ve biriktirme için gereksinimleri de ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Biz ihtiyaçlarına göre tungsten fonograf kalemi her türlü sağlayabilir.

çıplak tungsten telinin Özellikleri:
Purity99.95% W
C point3410 Erime
Density19.17 g / cm3
Belirli elektrik 0.055 Ohm x mm2 / m
20 ° C direnç
20 ° C 'de elastiklik 410 kN / mm2 modülü

Eğer ilgi varsa, sadece satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin sales@chinatungsten.com.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved