ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Tungsten İridyum Akış Ağız

Tungsten İridyum Akış Ağız

Tungsten iridyum Akış Ağız Nedir?

Tungsten iridyum akarsu ağzı diğer refrakter metaller ile özel bir tungsten ağır alaşım gibidir. Temelde, nadir toprak metal eritme böylece indüksiyon ocağı ısıtma elemanı, kuvars cam eritme ve kullandığı yüksek sıcaklık gemi yapar. cam ve seramik sektöründe, tungsten sınıf ağız seramik mikro üretim çok önemli bir parçasıdır. tungsten oranı büyük, sertlik derecesi büyük, ısı iletimi, elektrik iletkenliği iyi, ısıya dayanıklı, aşınmaya dayanıklı, anti korozif, düşük genişliyebirliğe ve yüksek sıcaklık altında boyut kararlılığı vardır. Tüm metaller, buhar gerginlik çekme dayanımı (1650 ° C) en yüksek olduğu ve antiseptik özelliği iyidir, en düşük olduğu (yüksek 3380 olarak dereceye ulaşır) ne zaman tungsten erime noktası yüksek olduğu, çoğunluğu inorganik asit çok vardır onun korozyon küçük. Ama tungsten ve iridyum alaşımından, onun aşınma direnci, sertlik derecesi, yoğunluğu yapmak, ısıya dayanıklı kalitesi bu nedenle de ürün bütünlüğü garanti etti, daha promosyon aldı. bu değerli performans, tam da bu yüksek teknoloji kristal cam sanayinde artık vazgeçilmez ekipman bileşeni haline neden olur.


Tungsten İridyum Akış Ağız Glass için kullanılır

cam olsa delmek için, özel cam matkap ihtiyaç vardır. bit Bu tip tungsten iridyum akarsu ağız yapılacak ve bir kürek şeklinde olan bir nokta var olacaktır. Tungsten malzeme cam delerken oluşturulan sürtünme miktarı kadar duramaz. 2 elmas bitleri sadece 1 bit gerekli sondaj için gerekli olacak, elmas bit kullanmak da mümkündür ama. Cam kesilir kez delikler olması gerekir nerede, ölçmek. bir inçin 3/4 içinde delmenizi etmeyin herhangi bir kenar oluşturur. Mümkün olduğunca kenarlarından ve köşelerinden kadar kalmak en iyisidir. cam delme için, desteklenmeye reqruied edilir. Bir yüzey üzerine yerleştirin ve emin çok düz olduğundan emin olun. Mümkünse, çok sağlam minder malzeme türü veya cam altında bir lastik pedi var. Cam düzgün desteklenen ve düz olması hayati önem taşımaktadır. delme için değişken devirli kullanma. o deliğin merkezinde ki o zaman küçük bir matkap ile başlayan ve biraz yerleştirin. Delme başlatın ve yavaş ve istikrarlı bir şekilde inebilecek en iyisi sabit basınç kullanın.

Tungsten İridyum Chinatungsten gelen Akış Ağız

tungsten iridyum akarsu ağzı tungsten iridyum akarsu ağzı tungsten iridyum akarsu ağzı
cam için tungsten iridyum-1 cam için tungsten iridyum-2 cam için tungsten iridyum-3

 

Herhangi bir soruşturma sıcak e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com or telephone to 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved