ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Yağ günlüğü için tungsten alaşım

Yağ günlüğü için tungsten alaşım

Tungsten alaşım Yağ Günlüğü Denge Nedir?

bu yeraltı, mineral, petrol ve gaz sömürü ile ilgili çevresel veya jeoteknik çalışmalar söz konusu olduğunda genellikle, günlüğü iyi performans denge günlüğü de tungsten alaşım kullanmak ve kuyusu sondajını tam olarak ne zaman stratum durumu analiz etmek gerekmektedir.


Tungsten alaşım Yağ Günlüğü karşı ağırlık için cihazTungsten alaşım radyasyon kalkanı

Petrol günlüğü kuyuların karakterizasyonu almak için mümkün olduğunca derin olarak yeryüzünü girmek gerektiğinden, yüksek performanslı günlüğü tesis gereklidir ve tungsten alaşım iyi giriş denge dışarı çok daha yukarı direncini dengelemek ve geliştirmek için, ağır ve sıkı yeterli olmalı aşağı doğru dürtü kuvvet. Aslında, tungsten alaşım bütün bölümü için karşı ağırlık olarak çalışıyor.

Tungsten ağır alaşım (WHA) petrol kuyularının petrol günlüğü karşı ağırlık aşağı delik günlüğü için mükemmel bir gövde malzemesidir. Otomobil kolaylıkla böyle barit çamur ve bu zorlu ortamda hidrostatik basınç dayanacak kadar güçlü gibi materyallerle batmaya yeterince ağır olmalıdır. tungsten alaşım yağı günlüğü Karşı çoğu tasarımları sensörü ve pencere konumlandırma için son derece işlenmektedir. Mekanik özellikler tungsten alaşım yağı günlüğü Karşı oldukça büyük bileşenlerin yaşama şansının çok önemlidir.

Çünkü 18.5 gr / cm3 max, 36 HRC max sertlik, yüksek aşınma direnci, yüksek darbe dayanımı ve mükemmel dayanıklılık, tungsten ağır alaşım (WHA) gibi yüksek yoğunluklu yeraltı suyunun yağ günlüğü karşı ağırlık aşağı delik günlüğü için çok uygun bir malzemedir petrol ve gaz, vb Özel mekanik özellik tungsten alaşım yağ günlüğü Karşı kilolu büyük bileşenidir.

biz de çizim tasarım ya da müşterinin özel ihtiyaçlarına göre beton ürünler üretmek istiyoruz, bu tür tungsten alaşım yağı günlüğü karşı ağırlık olarak çeşitli tungsten ağır alaşım denge sunabilir petrol endüstrisi ile ilgili ağır alaşım Tungsten. biz teklif tungsten alaşım yağı günlük denge müşterinin özelliklerine istenen bileşen veya işlenmiş bileşenleri elde etmek için yeterince büyük preslenmiş ve sinterlenmiş boşlukları bulunmaktadır.

Tipik bir yağ şematik de bir pumpjack tarafından üretilir

(Den http://en.wikipedia.org/wiki/Oil_well )

tungsten alaşım yağı günlüğü Karşı Fiyat büyüklüğü, yoğunluk, miktar, sertlik ve diğer özel ihtiyaçlarına göre sunulacak.

Eğer herhangi bir soruşturma ya da soru var, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin saels@chinatungsten.com.veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved