ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Parçaları >>Kuvars Glass için tungsten Bileşenleri

Kuvars Glass için tungsten Bileşenleri

Kuvars Cam Üretimi Bileşenleri Kuvars cam veya kuvars cam malzeme çok yüksek sıcaklıklarda (yakl. 2000 ° C) özel yüksek sıcaklık fırınlarında üretilmektedir. Kuvars camı kalbi bir fırın sürekli kuvars cam, kuvars kumu ile doldurulur ve erime sıcaklığı kadar ısıtılır, erime pota, oluşur.

kuvars cam eritme potası nedenle molibden, tungsten ya da her ikisinin bir arada yapılmış sinterlenmiş / perçinli veya preslenmiş (kesintisiz) borular oluşur.

Kuvars cam için tungsten bileşenlerinin borular ya da çubuklar bir delik yoluyla çıkarılır. Isıtma sistemi temelde tungsten örgü veya çubuk ısıtma elemanları oluşur. elde istenen boyutlara düzenlemek için, dayanıklı metaller yapılmış bir eklenti ve fiş kutup delikli plaka ilaveten gereklidir.

Kuvars cam için uygulama alanları aydınlatma teknolojisi, yarı iletken endüstrisi yanı sıra fiber optik teknolojisi vardır. Kuvars camı sıcaklık ölçümü için ve döküm sanayinde kullanılmaktadır.

Kuvars Cam Üretimi için tungsten

Chinatungsten online kuvars cam üretimi için, tungsten parçaları için gerekli olan molibden, tungsten ve WL hazneler, kuvars cam bileşenleri için tungsten ve bağlantı elemanları gibi parçaları üretmektedir. Kuvars cam malzemeler kullanıldığında parçaları süresi sadece arttırılabilir hem de bütün tertibatın kullanım süresi arttırılabilir. Kuvars camı yaygın birçok alanda kullanılabilir, biz bize sunduğu için requirements.Quartz cama göre kuartz cam farklı boyut sağlayabilir daima en yüksek kalitedir.

Kuvars Cam tungsten Bileşenleri Bazı Resimler

kuvars Cam kuvars Cam kuvars Cam
ağır alaşım kuvars cam tungsten-01
tungsten alaşım kuvars cam-02
ağır alaşım kuvars cam tungsten-03

Eğer tungsten alaşım kuvars cam ilgileniyorsanız, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. tungsten alaşım ürünleri hakkında herhangi bir soru veya soruşturma e-posta tarafından kabul edilecektir sales@chinatungsten.com veya telefon 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved