chinatungsten online ESTBLISHED1997
ISO9001:2008 CERTIFICATED
You're viewing: Home >>altın ikamesi için Tungsten alaşımı

altın ikamesi için Tungsten alaşımı

Neden tungsten alaşım altın ikame olarak kullanılmaktadır?

yoğunluğu 19.1g/cm3, kurşun dan yaklaşık% 70 daha yoğun olduğu gibi teorik olarak, uranyum sahte para yapım malzemesi olarak kullanılabilir. Ancak, zayıf ve altın kadar yoğun değil radyoaktif, bu pratik bir yöntem olarak görünmüyor.

Sonra insanlar tungsten çevre dostu, dayanıklı ve sertlik, en önemli keşfettim ki 19.25g/cm3 onun yoğunluğu altın aynı yoğunluğu sadece hakkında (19.3g/cm3), hangi benzer özgül ağırlığı ayılar olduğunu. Bu avantajlara tungsten yapmak altın veya platin pahalı metal için en iyi yedek olmak üstünlüğü bulunuyor. Gerekli olduğu tungsten ile alaşım altın çeşitli nedenlerden dolayı bir tungsten merkezi ve altın bir sikke hepsini aynı derecede tarafından sahte tespit edilemedi etrafında yalnız yoğunluk ölçümü işe yaramayacaktır anlatmaktır.

altın kaplama için tungsten alaşım

altın kaplama için tungsten alaşım

altın ikamesi olarak tungsten alaşım için aletler

Günümüzde, tungsten alaşım giderek gibi bazı alan altın veya platin ile ilgili ikame, kullanılır: takı, örneğin yüzük, kulak yüzük, kolye, bilek zinciri, vs Ayrıca, yaygın anıt taç ve diğer uygulama gibi seyretmek bant gibi hatıra paralar, yapımında benimsenmiştir.

tungsten alaşım uzun ömürlü ve yüksek dayanıklılık, kuyumculuk yapmak için kullanılmaktadır özel bir özellik taşıyan bu yana, her zaman sonsuz olabilir severler veya çift arasında aşk sokmak. Onun sertlik ideal çizilmeye karşı olacak halkalar için yapar hipoalerjenik, ve özellikle tasarımlarda bir fırça bitirmek yararlıdır parlatma, gerek kalmayacaktır.

 Chinatungstenaltın ikamesi olarak teklif tungsten alaşım

Biz de tungsten ürünleri daha yenilikçi uygulamaları kullanmaya alışkın. Altın kaplama tungsten bizim ana ürünlerinden biridir.

yuvarlak disk, plaka, levha, ring formları ayrıntılar, saf tungsten, vb, mükemmel clinquant parlaklık ile altın tabaka ile kaplı olabilir, mal para birimi işlevi dışında altın ya da platin yerine.

Bu bilgileri ilgi varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Herhangi bir sorunuz veya tungsten alaşım ürünleri hakkında sorular e-posta ile karşılanacaksınız sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefon 86 592 5129696.

altın kaplama için tungsten alaşım

altın kaplama için tungsten alaşım

                                     Tungsten Alaşım Coin                 Tungsten Ring

Uyarı: Chinatungsten Online (Xiamen) Manu. & Satış Corp çok profesyonel ve ciddi bir firmadır, imalat ve yirmi yıldan fazla bir değer tungsten ilgili ürünlerin satış konusunda uzmanlaşmış. Bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünleri sadece hediyelik eşya ve dekorasyon amaçlıdır. Burada ilan: yasadışı bir amaç için altın kaplama tungsten alaşım ürünleri kullanmayın lütfen.

Ayrıca, nasıl tanımlamak için gerçek altın ya da altın kaplama tungsten alaşım ürünleri, doğrudan e-posta yoluyla bize danışabilirsiniz bilmiyorsanız: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com ya da bizi arayın 86 592 5129696.

Çok Google bu sayfayı çevirmek minnettarız.

 

 


Media Center>   [Information Bank]  [Dictionary of tungsten]  [Products Pictures' Bank]  [Live Video of Processing]  [Videos of Machining]  [Catalogs]
Ours Teams>   [Journey to Dongshan]  [2004 Xmas]  [2005 Xmas]  [2006 Spring Festival]  [2007 Spring Festival]  [Outside]  [2008 Spring Festival]  [2009 Xmas]
Chinatungsten Group>   [Workshop]   [CTIA]   [CTIA-EN]   [CTIA-日本語]   [Molybdenum Wire]  [Dart barrels]  [Tungsten Wire]   [Tungsten Bars/Rods]   [Paper Weight]
    [China Tungsten ]  [Tungsten Carbides]  [XATCM ]  [Chatroulette]  [Infosys]  [Tungsten Wire]  [Tungsten Heater]  [Tungsten Powder]
    [Bucking Bars]  [Tungsten Alloy]  [Copper Tungsten][Darts Wholesale] [Tungsten Wikipedia]  [Tungsten Carbide Jewelry]  [Tungsten Fishing]
    [Metals Price]  [Xiamen Tungsten]

Address: 3F, No.25 WH Rd., the 2nd Xiamen Software Park, FJ 361008,China
Phone:+86-592-5129696,+86-592-5129595;Fax:+86-592-5129797;Email:sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备05002525号
Copyright©2000 - 2009 ChinaTungsten Online All Rights Reserved