ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Roket Motoru için tungsten ateşleme tüpler

Roket Motoru için tungsten ateşleme tüpler

Roket Motor Ateşleme Tüpler nedir?

sadece bir roket motoru tungsten ateşleme tüpler veya "roket" yüksek hız itici jet şekillendirme için sadece itici kitle kullanan bir jet motorudur. Ateşleme tüpleri tungsten roket motorları reaksiyon motorları ve Newton'un üçüncü yasalara uygun itme edinin. tungsten ateşleme tüpler kendi jet ateşleme tüpleri oluşturmak için harici malzeme ihtiyaç yana, roket motorları ateşleme tüpleri uzay aracının sevk yanı sıra füzeler olarak karasal kullanımlar için de kullanılabilir. olmayan yanma formları da mevcut olmakla beraber en çok roket motorları ateşleme tüpleri, içten yanmalı motorlar bulunmaktadır.
ateşleme Tüp
Volfram Ateşleme Tüp

Roket motorları yüksek hızlı sıvı egzoz sınırdışı tarafından itme üretirler. Kontak bir yanma Chambe içinde, sıvı hemen hemen her zaman, yakıt ve okside edici bileşenlerinden oluşan yüksek basınç (10-200 bar) katı ya da sıvı yakıt yanma, tarafından oluşturulan bir gaz tüpleri. (http://en.wikipedia.org/wiki/Rocket_engine)

Ateşleme Tüpler Resimleri

Roket Motor Ateşleme Tüp Tungsten Alaşım Uygulama

Çünkü üstün aşınma direnci, yüksek erime noktası, düşük buhar noktası ve garip sertliği, tungsten alaşım giderek roket motorlarının ateşleme tüpleri üretimi için kullanılır. Biz gereksinimleri olarak roket motoru için ateşleme tüpleri sağlayabilir. bize sunduğu ateşleme tüpleri niteliklidir.

roket olarak kullanılan sıcaklıklar çoğu zaman meme ve yanma odası malzemelerin erime noktasından çok daha yüksektir. roket motoru ateşleme tüpleri bu sorunun üstesinden gelebilir, iki istisna grafit ve tungsten vardır (~ 1200 K bakır). Tungsten ateşleme tüpler yakılması erime ya da başarısızlık noktasına buharlaştırılması engellenmelidir önemlidir. Düzgün imal ve korozyon korumalı tungsten alaşım parçaları herhangi bir roket kullanımının güvenliğini artıracaktır.

Eğer tungsten ateşleme tüpünde herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved