ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >> تنگستن آلیاژ کاربرد

تنگستن آلیاژ کاربرد

آلیاژ تنگستن سنگین دارند نسبت بالایی از مواد اولیه برای تولید برای تمیز کردن تنگستن وزنه قلاب ماهیگیری آلیاژ، آلودگی، و انطباق با استانداردهای بین المللی محیط زیست. بخش بزرگی (& gt؛ به 18G / M3)، اندازه کوچک، به طوری که مقاومت در برابر بادهای قوی، نور، به آب و غرق شدن سریع، و وزنه بهترین جایگزین برای آلیاژ تنگستن محصولات نرم افزار فروخته شده در اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته.
نگستن alloy
استفاده در حال حاضر برای WHAS (آلیاژ تنگستن سنگین) بهترین راضی با سیستم W-نیکل، آهن هستند. حضور کبالت در آلیاژ تقویت محلول جامد از چسب و افزایش جزئی تنگستن ماتریس قدرت سطحی فراهم می کند. آلیاژهای مانند 93W-4.9No-2.liFe و 95W-4Ni زندگی نشان دهنده ترکیب مشترک. علاوه بر این از کبالت به یک آلیاژ W-نیکل، آهن یک رویکرد مشترک برای افزایش کمی از هر دو قدرت و انعطاف پذیری است. اضافات کبالت از 5 تا 15 درصد از کسر وزن چسب اسمی شایع ترین هستند.

به عنوان به خواص ویژه،نرم افزار آلیاژ تنگستنبه طور گسترده ای استفاده می شود، مواد آلیاژ تنگستن است که معمولا برای آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو، آلیاژ تنگستن میل لنگ، آلیاژ تنگستن وزنه وزنه های ماهیگیری تنگستن آلیاژ، و غیره استفاده می شود

آلیاژ سنگین است که تصویر از 3 بالا (3H) نامیده می شود، عبارتند از: چگالی بالا، استحکام بالا، آلیاژ سختی بالا، استفاده مهم از نسبت بالایی از آلیاژ وزن به طور گسترده استفاده از آلیاژ است. ماشین آلات مورد استفاده در مگس وزن وزنه تعادل می شود. صنعت حفاری نفت به استفاده از میله سنگین تر؛ تماشای تاکستان شوک، وزن تعادل، توپ و دیگر تلفن های همراه، کنسول های بازی و استفاده های دیگر از نوسان ساز؛ قایقرانی، قایقرانی وزن بالاست از آونگ؛ اجزای وزن؛ ژیروسکوپ مورد استفاده در صنایع هوا فضا، وزن هواپیما و غیره.

نگستن alloy fishing sinkers نگستن alloy fishing sinkers

نرم افزار آلیاژ تنگستن

تنگستن وزنه آلیاژ ماهیگیری نوع از برنامه های آلیاژ تنگستن و یک نوع فریب ماهیگیری که معمولا متشکل از یک وزنه رو با یک قلاب تولیدات را به آن و معمولا توسط یک بدن نرم پوشیده شده برای جذب ماهی است. با این حال، به تازگی، آلیاژ تنگستن وزنه های ماهیگیری در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در میان زاویه به دلیل درخواست آلیاژ تنگستن دارای ویژگی های با چگالی بالا، حجم کوچک، و دوستدار محیط زیست، شده است و در حال وقوع از وزنه بخوره. وسایل در نظر گرفته شده برای ایجاد یک تشنجی، حرکت عمودی، به عنوان مخالف به عنکبوتی که تار میتند طعمه که از طریق آب به صورت افقی حرکت می کند. جست و خیز کردن بسیار متنوع است و می تواند در هر دو آب نمک و همچنین آب شیرین استفاده می شود. بسیاری از گونه ها به فریب ساخته شده است که نرم افزار آلیاژ تنگستن محبوب در میان ماهیگیران تفننی برای سال جذب می شوند.

آلیاژهای تنگستن یک ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن، که سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب گذاری شده اند. وزن تنگستن می باشد نرم افزار آلیاژ یکی تنگستن و سخت تر از فولاد و بسیار متراکم، تنگستن بودن به طور متوسط ​​30 درصد کوچکتر از همتای سرب آن است. تنگستن وزن آلیاژ برنامه کوچکتر از وزن معمولی، ایجاد دو برابر صدا وزن سرب و حفظ تنگستن شکل برنامه آلیاژ برای دیگر. نرم افزار آلیاژ تنگستن نیز در تولید برنامه های کاربردی دیگر ماهیگیری، مانند برش خط آلیاژ تنگستن و پوشش پودر تنگستن برای خطوط ماهیگیری تنگستن سینک پین ماهیگیری، پین تنگستن سینک ماهیگیری، تنگستن نیمه رها کردن، نرم افزار آلیاژ تنگستن در وزنه های ماهیگیری، تنگستن استفاده می شود موز با گلف، تنگستن وزنه آلیاژ توپ جست و خیز کردن تنگستن، تنگستن پین بتکده ماهیگیری، رها کردن وزنه با شیار، رها کردن وزنه با سوراخ، نیمی وزنه قطره با گلف، تنگستن میله با سوراخ، قاشق ماهی تنگستن، ماهی تنگستن وزنه سر، نرم افزار آلیاژ تنگستن مورد استفاده در وزنه توپ، هیچ سمی بالا تنگستن، تنگستن آلیاژ توپ و غیره

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد نرم افزار آلیاژ تنگستن است.آدرس ایمیل شما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: آلیاژهای تنگستن | فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved