ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ اشک ماهیگیری وزن

تنگستن آلیاژ اشک ماهیگیری وزن

چه تنگستن آلیاژ اشک ماهیگیری وزن؟

لیاژ تنگستن وزن ماهیگیری قطره اشک, است که یک نوع از وزن ماهیگیری آب، و سپس آن دستاوردهای محبوبیت در جهان به دلیل حجم کوچک خود را در ترکیب با وزن بالا. مردم چین اشاره به تنگستن وزن آلیاژ ماهیگیری قطره اشک به عنوان آویز ماهیگیری، مانند گوشواره آویز ما معمولا می پوشند. شده است با ماهیگیران تفننی طرفدار طراحی باید در ذهن در حالی که ارائه همه ماهیگیران تفننی این فرصت را به لذت بردن از تجربه با ارزش همان صید ماهی بزرگ، به طور مداوم.

آن را با یک پیچ و تاب و کلیپ خط برای امن، پیچ و تاب عملیات رایگان در تمام طول روز است. مواد آلیاژ تنگستن سرب رایگان و سازگار با محیط زیست است. وزن ماهیگیری تنگستن چین امروز وزن متنوع ترین در بازار می باشد.

tungsten alloy teardrop fishing weight tungsten alloy teardrop fishing weight tungsten tear drop weight

تنگستن آلیاژ وزن ماهیگیری

تنگستن وزن آلیاژ ماهیگیری ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن است که سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب است. تنگستن وزن آلیاژ ماهیگیری سخت تر از فولاد و بسیار متراکم است، و آن بودن به طور متوسط 30 درصد کوچکتر از همتای سرب آن است. در همین حال، تنگستن وزن آلیاژ ماهیگیری کوچکتر از وزن معمولی است، ایجاد دو برابر صدا وزن سرب و حفظ شکل خود را برای دیگر.

ما می توانیم وزن ماهیگیری تنگستن آلیاژ با شکل قطره اشک ارائه دهند، اما همچنین می تواند اشکال مختلف دیگر ارائه دهد. علاوه بر این، ما می توانیم وزن ماهیگیری تنگستن آلیاژ با شکل قطره اشک با توجه به نقشه های خود را ساخت، وزن، و یا حتی طراحی آن را به عنوان مشخصات خود را.

اگر شما هر گونه علاقه در وزن ماهیگیری تنگستن آلیاژ با شکل قطره اشک، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:00 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved