ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>نگستن آلیاژ گلف وزن

نگستن آلیاژ گلف وزن

چه نگستن آلیاژ سنگین گلف وزن؟

نگستن وزن گلف آلیاژ در حال حاضر نیز به عنوان بهترین ماده برای این نقش قابل توجهی از وزن تعادل باشگاه گلف شناخته شده است. شما می توانید یک تصور کلی در مورد نحوه آلیاژ نگستن اعمال می شود به تعادل باشگاه گلف کنترل بهتر از تصاویر تظاهرات زیر داشته باشید.
سر باشگاه گلف شامل وزن یک یا بیش تعادل برای نوسان متعادل باشگاه گلف. وزن تعادل از کثرت از وزن تعادل انتخاب و در یک حفره وزن تشکیل در سر باشگاه گلف نصب شده است.

نگستن Alloy Golf Clubنگستن Alloy Golf Clubنگستن Alloy Golf Club

وزن نگستن آلیاژ گلف

به دلیل خواص منحصر به فرد خود، تنگستن وزن آلیاژ گلف خوبی برای استفاده به عنوان وزن برای تجهیزات ورزشی مناسب است. این محصول دارای چگالی دو بار که از فولاد و وزن هفت بار بیش تر از آلومینیوم.
نگستن درج آلیاژ تولید کنندگان مجاز به تمرکز وزن در باشگاه های گلف خود را. این روند به بهبود راه اندازی، چرخش و بخشش شود.

وزن نگستن آلیاژ گلف ما ارائه می دهیم

ما این فرصت را به همکاری با مشتریان خود در طراحی مشخصات فردی نگستن وزن آلیاژ گلف خوش آمدید. ماموریت ما این است به نیازهای مشتری فردی از آن است. انعطاف پذیری، قدرت ما است. ما غرور خودمان را که قادر به پیدا کردن راه حل مناسب برای مشکلات مشتریان از محصول می باشد. این یکی از محصولات برجسته خود می تواند تمام انواع محصول به عنوان مورد نیاز خود را ارائه شده است.

بیش از تصاویر نگستن آلیاژ طلا وزن

نگستن alloy golf weightنگستن alloy golf weightنگستن alloy golf weight

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن وزن آلیاژ گلف، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیریدsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا زنگ بزن: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 Chinatungsten Online All Rights Reserved