ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>وزن نگستن آلیاژ اسکی تعادل

نگستن Alloy Ski Balance Weights

چه پوست تعادل وزن؟

نگستن آلیاژ وزن تعادل اسکی مربوط به بخش فن آوری چوب اسکی و لوازم جانبی مرتبط که اجازه می دهد عملکرد مطلوب در تمامی رشته های ورزشی از سراشیبی اسکی به دست آورد. بیش خصوص، وزن تعادل اسکی مربوط به یک مونتاژ شامل اسکی، اسکی بوت و اتصالات همراه است. یک یا بیش وزن اندازه متغیر بر روی اسکی به منظور دستیابی به تعادل بهتری از نگستن آلیاژ اسکی وزن تعادل و کاهش ارتعاشات از بخش های مختلف آن ناشی از این واقعیت است که تنش فشار وارد بر منطقه از تماس با یاطاقان ¬ نصب شده از اسکی با تغییر برف به طور مستمر و بسیار سریع با توجه به شدت و نقطه نرم افزار وزن تعادل اسکی.

"بالادست و پایین دست نقطه ذکر شده در بالا از دلبستگی، لازم است به به حداقل کاهش دهد مقدار توده از این قطعات که، به عنوان یک نتیجه از لحظه همراه اینرسی، ممکن است ارتعاشات آن در طول دورانی که در بالا ذکر تولید تقویت حرکات و هر دو عمل را به صورت جداگانه و در ترکیب با یکدیگر.

نابراین، به دلیل حجم کوچک، وزن سنگین، نگستن آلیاژ دیل شدن به یک ماده محبوب برای آلیاژ نگستن وزن تعادل اسکی.

نگستن Ski Balance Weights نگستن Ski Balance Weights
اسکی تعادل وزن-01 سکی تعادل وزن-02

اگر شما هر گونه پرسش و یا سوال در مورد نگستن وزن تعادل اسکی آلیاژ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. قیمت خواهد شد بر اساس اندازه، چگالی، مقدار، سختی، و هر گونه شرایط خاص دیگر ارائه شده است.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved