ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ وزن کوه در می رم

تنگستن آلیاژ وزن کوه در می رم

چه تنگستن آلیاژ وزن کوه در می رم؟tungsten alloys flippin weight

تنگستن وزن آلیاژ کوه در می رم به عنوان یک گلوله، که ایده آل برای نفوذ چمن ورقه های سبز رنگ، کوه در می رم اسکله و کار را از طریق چوب و پوشش گیاهی شکل گرفته است. مواد تنگستن آلیاژ تنگستن باعث می شود متراکم تر وزن به flippin و سخت تر. مردم می توانند آن در حالی که ماهیگیری به flippin حساس تر استفاده کنید.

ه کوه در می رم ماهیگیری؟

tungsten alloy flippin weightماهیگیری به flippin یا کوه در می رم یک تکنیک ماهیگیری باس آرام اما قدرتمند است. شما با استفاده از وزن به flippin زمانی که علف های هرز ضخامت (ورقه های سبز رنگ) هستند، کار یک خط چمن نی / کیسیمی و یا زمانی که اسکله کار در حالی که ماهیگیری به flippin باس فلوریدا. ماهیگیری به flippin یک تکنیک ماهیگیری است که برای رنگ آمیزی به آب گل آلود و یا پوشش بسیار سنگین است. ماهیگیری به flippin بیشتر از یک روش خط کوتاه است. ماهیگیری به flippin ساکت تر و دقیق تر از هر یک از بازیگران دیگر است، اما ماهیگیری به flippin نمی تواند دستیابی به فاصله گاهی اوقات نیاز است. تنگستن وزن آلیاژ به flippin از چین تنگستن بالاترین کیفیت با مزایای بسیاری:

 

 

مزیت تنگستن آلیاژ وزن به flippin

لیاژ تنگستن وزن به flippin برای ماهیگیری به flippin نیمی از اندازه وزن سرب در همان وزن، پس از آن می توانید از طریق موانع بیشتر هموار، و نه به راحتی توسط سنگ آسیب دیده باشد. تنگستن مواد آلیاژ مقاوم در برابر خوردگی، می تواند در هر آب استفاده می شود، و همچنین، آن ماهیگیریدوستانه.Flippin محیط زیست ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

tungsten-alloys-flippin-weight tungsten alloy flippin weights tungsten flipping weight tungsten-alloys fishing weight
کوه در می رم ماهیگیری-01
کوه در می رم ماهیگیری-02
کوه در می رم ماهیگیری-03
Flippin Fishing-04

تنگستن وزن آلیاژ به flippin ارائه مشخصات فوق العاده کوچک مناسب برای لغزش در و خارج از پوشش و ترکیب تنگستن آن دو صدا ایجاد میکند در برابر مهره های شیشه ای و یا راک. این است که در فن آوری بدون درج منحصر به فرد برای حساسیت اضافی و بدون خطوط فرسوده ساخته شده است. تنگستن چین همچنین می توانید وزن به flippin پوشش داده شده با پایان کت مهر و موم مقاوم در برابر تراشه ارائه، در انواع رنگ. ماهیگیری به flippin محصولات برجسته ما است. ما می توانیم تمام انواع محصولات ماهیگیری به flippin با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved