ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>نگستن گل میخ آلیاژ برای اسب

نگستن گل میخ آلیاژ برای اسب

آلیاژ تنگستن برای بازی های ورزشی: تنگستن گل میخ از اسب خود را

ارائه اسب خود را با گرفتن فوق العاده در طول مسابقات در زمین نرم و لغزنده است. ضخامت کفش 8 یا 10 میلی متر. میدان سر 12 میلی متر آچار، برآمدگی: 19mm از کفش. مته Ø 8.5 میلی متر و با استفاده از یک پیچ شیر متریک M10x150. وزن 21 گرم است.

مزایای استفاده از تنگستن گل میخ:

از آنجا که از خواص عالی از نگستن آلیاژهای، تنگستن گل میخ دارای شکل پذیری خوب، پاسخگویی به نیاز حرفه ای بازی مسابقه سرعت، و نگستن گل میخ دارای دوام بالا و اموال با سرعت بالا. نگستن گل میخ می توانید تاندون اسب از آسیب دیده محافظت می کند. نگستن گل میخ می تواند تاثیر از راه مسابقه سفت به سم را کاهش دهد، بنابراین نگستن گل میخ می تواند بار از سم کاهش نگستن گل میخ را می توان در دو طرف استفاده می شود: یکی نگستن گل میخ برای اسب، جنبه دیگر نگستن گل میخ آلیاژ است بر خلاف نشون ساخته شده از مواد دیگر، نگستن گل میخ دوستانه به اسب است، و نگستن گل میخ را می توان برای مدت زمان طولانی استفاده می شود.

سم اسب مانند ناخن انسان، آنها را به طور مداوم. هر رشد چهار تا شش هفته نعل اسب باید به پایین گرفته شده برای هرس شود و سپس نصب به hoofs.If کار اسب و ورزش به مقدار زیادی، و یا همیشه در راه رفتن زمین سفت، سم جواهر به طور جدی، نعل اسب باید همیشه too.the جایگزین نگستن گل میخ می توانید عمر از نگستن گل میخ برای اسب را گسترش دهد.

  نگستن Alloy Stud for Horse

برای جزئیات در مورد تنگستن گل میخ، لطفا از وب در www.tungsten-alloy.com,یا لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

ما تولید اندازه های مختلف و اشکال مختلف نگستن آلیاژ پین، نگستن گل میخ، ناخن مورد استفاده برای کفش، اسب، اتوبوس، کامیون، autocycle، و غیره
تحمل سخت و تنگ در +/- شده 0.05mm.
مواد درجه ساخته شده توسط خود کارخانه پودر نگستن ما، در نتیجه شما با کیفیت اعتماد با قیمت مناسب از نگستن گل میخ و سایر محصولات را دریافت کنید.
اگر شما علاقه در نگستن گل میخ، فقط احساس رایگان برای تماس با تیم فروش ما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved