ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>تنگستن آلیاژ تولید کننده

تنگستن آلیاژ تولید کننده

تنگستن چین است که منجر تنگستن آلیاژ تولید کننده. به عنوان تولید کننده تنگستن آلیاژ فلز، ما اغلب استفاده از فرایند متالورژی پودر. مقایسه با انواع دیگر پودر متالورژی، آن را تا به نیازهای بالاتر در حالی که تولید تنگستن، از تولید پودر آهن و مس است. کارگاه آموزشی باید در هوا مطبوع اتاق، بسیار تمیز و محیط خشک شود گرد و غبار ضروری.No، ذرات خارجی، و غیره بسیار خوبی آموزش دیده و کارکنان فنی بسیار ماهر در ضروری است.
tungsten alloys manufacturer tungsten alloys manufacturer

تنگستن آلیاژ تولید کننده

شرکت ما یک حرفه ای استl تنگستن آلیاژ تولید کننده.  ماشین آلات ما با انرژی بالا فرز توپ غربال ارتعاشی اتوماتیک (پاک کردن صفحه نمایش) ماشین آلات، پرس تناژ، پرس اتوماتیک و تنها باند تشکیل شده است، با کوره پخت هیدروژن و کوره پخت خلاء قدرتمند دو برابر شد. در طول فرایند رشد سال های بسیاری، شرکت ما بسیاری از کارکنان با ارزش به نمایندگی طیف گسترده ای از استانداردها، غیر ارتفاع تجربه و توانایی انباشته شده است. ما در حال حاضر قادر به ارائه به مشتریان ما در چین و خارج از کشور یک تجربه تولید منحصر به فرد. ما قادر به عرضه محصولات مختلف مشخصات و الزامات نسبت بالایی از محصولات آلیاژ تنگستن دقیقا زیر است. ما قادر به طراحی، توسعه و تولید هر یک از محصولات خاص با توجه به نیازهای واقعی مشتری می باشد. ما در تلاش برای پاسخگویی به انتظارات هر مشتری و ارائه محصول است که هر نیاز مشتری را برآورده است.

تنگستن چین آنلاین در شهر Xiamen، لذت محل مناسب بین گسترده چین سپرده تنگستن و بندر آب های عمیق است. ما حرفه ای تنگستن آلیاژ تولید کننده، که متخصص در ساخت و ارائه محصولات تنگستن آلیاژ های مختلف و سایر محصولات مرتبط می باشد.

به عنوان پیشرو تنگستن آلیاژ تولید کننده، ما می خواهم به شما معرفی مختصری از تکنولوژی ما را. متالورژی پودر شامل یک خانواده از فن آوری تولید، که تنگستن آلیاژ فرآیند خوراک به صورت پودر به ساخت اجزای مختلف. این فن آوری تولید به طور کلی و یا شامل همه بسیاری از مراحل زیر است:

1. تولید پودر

2. مخلوط کردن پودر. که اغلب می تواند مقدمه ای از افزودنی های آلیاژی به صورت پودر عنصری و یا الحاق یک روان کننده فشار دادن باشد.

3. تشکیل از پودر مخلوط را به یک جمع و جور. فرایند تثبیت غالب شامل فشار دادن در یک مجموعه ابزار سفت و سخت، متشکل از یک قالب، مشت و احتمالا mandrels و یا میله های هسته ای است. با این حال، بسیاری از فرآیندهای تثبیت دیگر بسیاری از فرآیندهای تثبیت دیگر که در برنامه های کاربردی طاقچه استفاده می شود.

4. پخت از فرم به منظور افزایش یکپارچگی و فرم قدرت است. تنگستن آلیاژ تولید کننده فرآیند مرحله شامل گرمایش از مواد، معمولا در یک فضای محافظت، به یک درجه حرارت است که در زیر نقطه ذوب جزء عمده. در برخی موارد، یک عنصر فرعی می توانید یک فاز مایع در دمای پخت تشکیل می دهند. چنین مواردی به عنوان پخت فاز مایع است. مکانیسم های درگیر در فاز جامد و پخت فاز مایع به طور خلاصه در بخش بعد بحث شده است.

5. عملیات ثانویه. استفاده از به پایان رساندن فرآیندهای به قسمت متخلخل. در صنعت متالورژی پودر، مانند فرآیندهای اغلب به عملیات به عنوان ثانویه نامیده می شود.

اکثر استفاده های فعلی برای WHAS (آلیاژ تنگستن سنگین) بهترین راضی با سیستم W-نیکل، آهن هستند. آلیاژهای مانند 93W-4.9Ni-2.liFe و 95W-4Ni زندگی نشان دهنده ترکیب مشترک. علاوه بر این از کبالت به یک آلیاژ W-نیکل، آهن یک رویکرد مشترک برای افزایش کمی از هر دو قدرت و انعطاف پذیری است. حضور کبالت در آلیاژ استحکام دهی محلول جامد چسب و افزایش جزئی تنگستن ماتریس قدرت سطحی فراهم می کند. اضافات کبالت از 5 تا 15 درصد از کسر وزن چسب اسمی شایع ترین هستند.

به عنوان به خواص ویژه و خاص تنگستن آلیاژ تولید کننده، مواد آلیاژ تنگستن است که معمولا برای آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو، آلیاژ تنگستن میل لنگ، آلیاژ تنگستن وزنه وزنه های ماهیگیری تنگستن آلیاژ، و غیره استفاده می شود

tungsten alloy bars  tungsten heavy alloy tungsten alloys

گر شما هر گونه علاقه در تنگستن آلیاژ تولید کننده، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژهای تنگستن | فرایند تولید تنگستن آلیاژ | تامین کنندگان تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved