ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>ججس ماهیگیری تنگستن آلیاژ

ججس ماهیگیری تنگستن آلیاژ

وسایل ماهیگیری تنگستن آلیاژ هستند نوع خاصی از مقابله استفاده به اضافه وزن به یک خط یا فریب است. ماهیگیران تفننی ضمیمه یک وزنه به منظور جلب طعمه به عمق که در آن ماهی تمایل به. از آنجا که عمق دقیق می توانید توسط گونه، محل و شرایط متفاوت است، علاقه مندان به ماهیگیری اغلب برای اضافه کردن مقادیر مختلف از وزن استفاده از انواع وزنه قلاب. وزنه قلاب ماهیگیری به طور سنتی از سرب ساخته میشدند. با این حال، منجر به انواع زیادی از حیات وحش، و وزنه قلاب ماهیگیری سرب و دیگر مقابله کمک قابل توجهی به خطر مضر است. اشکال از وزنه قلاب ماهیگیری سرب عبارتند از:

بل وزنه های ماهیگیریbell sinkers

وسایل ماهیگیری زنگ قابلیت طراحی به شکل زنگ با قلاب گردان بسته به بالا. این وزنه قلاب ماهیگیری در باد خوبی بازیگران، آنها را از مورد علاقه برای ماهیگیران تفننی ساحل. مشخصات گرد وزنه قلاب ماهیگیری نیز شانس خود را از snagging کاهش می دهد. برای ماهیگیران تفننی قایق، وزنه قلاب ماهیگیری زنگ اغلب در یک دکل سه راه استفاده می شود. این دکل طراحی شده است برای به دست آوردن طعمه عمیق و بدون نیاز به هر گونه تجهیزات اضافی، مانند downriggers. دستگاه مذکور از یک مفصل گردان سه راه با یک چشم برای خط اصلی. حلقه بعدی دارای یک خط رها با وزنه زنگ در پایان آن است. در نهایت، آخرین حلقه for از یک رهبر و یک فریب یا یک دکل طعمه زندگی می کنند. دکل موثر است که در پایین میره یا کاهش به عمق مورد نظر و کنترول در آب باز است.

 

عکس اسپلیت

split shotشات تقسیم یک توپ کوچک از برتری یک شکاف برش را به یک طرف است. برای استفاده از این نوع وزنه، به سادگی قرار دادن شکاف در توپ در اطراف خط خود و سرکوب این فلز به آن امن به خط. برخی از عکس های تقسیم از ویژگی های دسته کوچک در طرف مقابل از باز کردن، اجازه دادن به آنها برداشته شود و مورد استفاده مجدد قرار. یک شات صدف یک تنوع از یک شات تقسیم شده است. آن را حفظ یک شیار برای برگزاری خط و یک شکل بیضی است، و آن بیش مقاوم در برابر گیر. با وجود محبوبیت خود را، عکس های تقسیم با توجه به سازمان زمینشناسی ایالات متحده مطرح کردن بعضی خطرات جدی بهداشتی و زیست محیطی،. loons و حیات وحش اغلب فرو برد و رها عکس های تقسیم، و سپس رنج می برند بیماری یا مرگ با توجه به محتوای بخوره. هنگامی که تعداد زیادی از این وزنه رها شده، آنها ممکن است محتوای سرب در بدن از آب، که در نهایت ممکن است آب آشامیدنی برای ساکنان منطقه را تحت تاثیر قرار را افزایش دهد.

پیاده روی وزنه های ماهیگیری

walking sinker

این وزنه قلاب ماهیگیری هستند نان و پنیر از بسیاری از زندگی می کنند، طعمه، ماهیگیر انواع مختلف اردک. آنها شبیه یک مستطیل با گرد، لبه خارج. بالای ویژگی های یک چشم برای خط. پایین وزنه قلاب ماهیگیری است کمی گسترده تر و بزرگتر در اندازه از بالا، برگزاری بیش وزن. پایین نیز به سمت بالا کمی گرد و خم شده است. این توزیع وزن موقعیت وزنه با لبه های گرد آن در پایین، پس از آن به راحتی می خواهد سر خوردن بیش از سنگ ها، تا حد زیادی کاهش تغییرات خود را از snagging در پایین. طراحی نیمه مسطح نیز آن را از نورد در امتداد پایین در جریان سریع جلوگیری می کند. این وزنه اغلب استفاده می شود به کشیدن چندمنظوره طعمه زنده در پایین، و گاهی دکل طعمه زنده نامیده می شود. برای مساوی کردن دکل، ابتدا وزنه را در یک خط با اشاره خم پایین به پایان تگ خط موضوع. بعد، یک پیچ و تاب و بزرگ را انتخاب کنید به اندازه کافی تا آن را نمی خواهد از طریق چشم سالک منتقل می کند. کراوات یک سمت به خط اصلی خود را به مفصل گردنده. سپس شما می توانید هر چیزی از یک سر شناور جست و خیز کردن، یک قلاب ساده، و یا مهار کرم برای تکمیل دکل اضافه کنید. این دکل است که نه تنها مقاوم در برابر گیر، اما آن را نیز اجازه می دهد تا خط به طریق چشم خود را اسلاید هنگامی که یک ماهی را بر میدارد طعمه. این ویژگی دوم مانع از یک ماهی از احساس وزن است. با این حال، زمانی که یک ماهی گیر را نگه می دارد یک خط تنگ بر روی دکل، مفصل گردنده در مراسم افتتاح وزنه متوقف خواهد شد، اجازه می دهد طول رهبر به سازگار و در منطقه اعتصاب باقی می ماند.

لاستیک هسته تله

rubber core sinkerمثل یک شات تقسیم، وزنه قلاب گرفتن لاستیک های شیار در مرکز خود را برای برگزاری خط. این بیضی شکل، یا فوتبال شکل، وزنه قلاب یک هسته لاستیک است که دو زبانه (نیز نامیده می شود گوش) در انتهای هر وزنه. خط در شیار وزنه قرار داده شده، و پس از آن زبانه ها در جهت مخالف پیچ خورده، بسته بندی خط در اطراف هسته لاستیکی. هنگامی که زبانه ها در جهت معکوس پیچ خورده، خط آزاد می شود. این وزنه می تواند به سرعت اضافه یا حذف و انجام نیک نه خط. آنها در طیف وسیعی از اندازه و وزن است. برخی از برنامه های رایج عبارتند از استفاده از نسخه 1/8 اونس کوچک برای ارائه طعمه زنده، و یا اضافه کردن یک وزنه بزرگ هنگامی که چرخش طولانی خطوط برای کمک به طعمه اجرا در اعماق بیشتر. این وزنه یک طیف وسیعی از برنامه های کاربردی است و می تواند در موقعیت های مختلف ماهیگیری استفاده می شود.

هرم وزنهpyramid sinker

این وزنه های ماهیگیری همچنین دارای یک چشم خط که نشسته در پایه آن، به آن مشخصات هرم وارونه زمانی که گره خورده است. این وزنه قلاب ماهیگیری اغلب در جریان سریع استفاده می شود. مشخصات ساده خود باعث می شود آنها به نزول به سرعت، و لبه های صاف خود را از اینکه در امتداد پایین در جریان سریع نورد آنها جلوگیری می کند. هنگامی که در آب با ماسه یا گل-طبقه استفاده می شود، وزنه های ماهیگیری خواهد خود را به پایین نرم دفن. این دو صفت آن را یک قطعه جزء اصلی از مقابله با باس striper و ماهیگیری گشت و گذار است.

 

تله تخم مرغ ماهیگیری

egg sinker قبل از وزنه پیاده روی متولد شد، وزنه های ماهیگیری تخم مرغ را در خود جای برای ارائه طعمه زنده مورد استفاده قرار گرفت و هنوز هم مورد علاقه در میان ماهیگیران تفننی ماهی. تخم مرغ شکل باعث می شود این وزنه قلاب ماهیگیری نسبتا مقاوم و قادر به رول در پایین گیر. این وزنه قلاب ماهیگیری در خط، که از طریق یک سوراخ که طول عاقل هر چند وزنه قلاب ماهیگیری اجرا می شود رشته لغزش. وزنه ماهیگیری را می توان با یک دکل استفاده می شود (مانند وزنه پیاده روی که در بالا شرح) و برخی از ماهیگیران تفننی نگه داشتن وزنه در محل با استفاده از یک تقسیم به جای یک پیچ و تاب و به گلوله بست. هنگامی که ماهی طول می کشد طعمه و می شود در قلاب گرفتار، خط متصل اسلاید از طریق وزنه با کمی به هیچ مقاومت. از آنجا که ماهی قادر به احساس وزن وزنه است، ماهی گیر یک فرصت بهتر از وضعیتی وخیم او را در موفقیت. آلیاژ jigs ماهیگیری تنگستن نیز می تواند در شکل تخم مرغ ساخته شده است.

مخروطی تله و عکس گلوله

bullet shot
مخروطی (همچنین به نام گلوله) وزنه قلاب دنبال همان فرض به عنوان وزنه قلاب تخم مرغ در که آنها بر روی خط رشته ای، با نقطه باریک رو به میله. مخروط شکل از این وزنه قلاب ماهیگیری آنها را برای پرواز را از طریق علف های هرز ایده آل است. این وزنه قلاب ماهیگیری کشویی می توان در یک دکل طعمه زنده مورد استفاده به جای وزنه راه رفتن زمانی که در مناطق علف هرز استفاده می شود. یک قلاب علف هرز کمتر نیز تا حد زیادی اثر این علف هرز-دکل را بالا ببرد.

انک و یا ریف تله

این وزنه قلابbank sinker مانند هرم و تخم مرغ قلاب ماهیگیری در استفاده از آنها در سکوهای هستند، اما وزنه کند یک حلقه برنج از ویژگی های به نگه داشتن خط، به جای وزنه بالا معمولا چشم تولیدات بخوره. این مخروطی، وزنه قلاب به شکل تخم مرغ از ویژگی های طرف شش گوش به جای یک سطح گرد صاف. دو طرف مسطح از وزنه کمک به جلوگیری از آن را از آلیاژها در شکل فعلی و جلوگیری از آن مخروطی از snagging روی سنگ کمک می کند.

مروری بالا فقط یک نمونه کوچک از وسایل ماهیگیری سرب است، در واقع، وسایل ماهیگیری تنگستن آلیاژ بسیار بهتر از سرب، از قبیل ظرفیت بسیار سنگین تر و کوچکتر، غیر سمی هستند. اگر شما علاقه مند در وسایل ماهیگیری تنگستن آلیاژ سازگار با محیط زیست هستند، لطفا سعی کنید آلیاژ jigs ماهیگیری تنگستن.

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن سنگین وزنه های ماهیگیری، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved