ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>ساختار باشگاه گلف

ساختار باشگاه گلف

یک باشگاه گلف یک باشگاه استفاده برای ضربه زدن به یک توپ گلف در یک بازی گلف است. هر باشگاه است از یک محور با گرفتن و یک سر باشگاه تشکیل شده است.

سران باشگاه گلف می تواند از بسیاری از مواد ساخته شده است. روی و آلیاژهای آلومینیومی در درجه اول در مبتدیان مجموعه و putters استفاده می شود. سر باشگاه گلف است که معمولا با چگالی بالا ساخته شده تنگستن آهن-نیکل آلیاژ وزنه.زنه تعادل محتوای نگستن از 85 تا 98٪ است، اضافه کردن مقدار کمی از نیکل، مس، آهن، کبالت، مولیبدن و یا کروم و سایر عناصر آلیاژ، به طور کلی به W-نیکل-مس و W-نیکل، آهن دو سری تقسیم . این آلیاژها دارای یک سری از خواص عالی فیزیکی و مکانیکی، مانند استحکام، سختی، انعطاف پذیری، سختی، ضریب انبساط حرارتی، هدایت حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی خوب و مقاومت در برابر اکسیداسیون، ماشینکاری و جوش پذیری است خوب است، اما نگستن نقطه ذوب بالا، دشوار است به شکل، کارایی ضعیف است.


شفت به عنوان به عنوان رئیس یک باشگاه گلف مهم است. در واقع، ما اغلب تفاوت عملکرد بیشتر در استفاده از شفت گرافیت مختلف با سر همان از ما با استفاده از سر مختلف با شفت همان (سر از مواد مشابه ساخته شده ارائه) پیدا کنید.

چنگک ها در عین حال کم هزینه در یکی از مهم ترین بخش های یک باشگاه گلف. مهم ترین توصیه ما این است - تغییر درک گلف خود را اغلب. چنگک ها تمایل به اکسید، سخت، دریافت نرم و صاف، و از دست دادن کنترل خود را در طول زمان. این یک شمشیر دو لبه است - مدتها با بهترین گرفتن معمولا مدتها که کنترل خود را در سریع ترین دست بدهند.

ما در فلسفه کسب و کار .Pursuit برجسته ایمان آورده و سرعت بخشیدن به توسعه ؛. ما به شدت در شرایط برنده برنده با مشتریان خود ایمان آورده و ایجاد یک آینده درخشان با هم. اگر شما علاقه مند در نگستن کالا گلف سر وزنه هستند، لطفا به ما ایمیل توسطsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved