ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت بشکه

فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت بشکه

چه فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت بشکه؟

نوک فلزی بشکه آلیاژ تنگستن دارتدر اطراف برای زمان بسیار طولانی در حال حاضر و در چند نوع مختلف آمده است. قدیمی ترین سبک از نوک فولاد بشکه آلیاژ تنگستن دارت تولید این روزها نیزه به طور گسترده ایهای چوبی که دارای یک اینچ چوبی بشکه و فولاد راهنمایی ساخته شده را به بشکه است. این قطعا یک معجزه کوچک به نمره 180 با تنگستن آلیاژ سنگین دارت باشد.

نیزه دیگر بیشتر رایج است تنگستن استاندارد دارت آلیاژ سنگین با نوک ساخته شده را به بشکه های فلزی است. در هر بشکه می توان از برنج و یا تنگستن ساخته شده است. تفاوت اصلی بین این دو فلز است که تنگستن دو برابر چگالی برنج به طوری که دارت آلیاژ تنگستن سنگین می توان قطر یک دارت برنج برای همان وزن ساخته شده است. این به این معنی که شما به راحتی می توانید متناسب با سه دارت به سه برابر کردن 20 با نوک فولاد تنگستن دارت آلیاژ سنگین از دارت برنج.

تنگستن دارت آلیاژ سنگین می آید در همه رقم، به ویژه هنگامی که آن را به چنگ می آید. گرفتن می تواند صاف تنها با شیار در هر بشکه به گرفتن دست، و یا دندانه دار با یک الگوی الماس تهاجمی تر مشخص شده اند به هر بشکه برای گرفتن فوق العاده و گرفتن لبه های جدید است.

تنگستن مواد شکننده و متراکم است. از آنجا که از شکنندگی آن آلیاژ دیگر به آن اضافه شده برای جلوگیری از شکستگی، شایع ترین نیکل است. هر چه درصد دارت آلیاژ تنگستن سنگین، افزایش تراکم در هر بشکه بالاتر است. لذا شما می توانید در هر بشکه کوچکتر (از برنج یا نیکل نقره) حتی با همان وزن یا بیشتر باشد. هر چه درصد تنگستن بالاتر، هزینه تنگستن دارت آلیاژ سنگین معمولا بالا می رود. دلیل این است که تنگستن مواد سخت تر به ماشین است. به سختی از یک نوک فولاد بشکه آلیاژ تنگستن دارت اجازه می دهد تا آن را به حفظ شیار و کنگره دار کردن بیش از یک نقره نیکل یا برنج دارت. نوک فلزی بشکه آلیاژ تنگستن دارت انتخاب ارجح برای darters جدی تر است، زیرا شما می توانید گروه آلیاژ تنگستن سنگین دارت خود را تنگ تر با یک بشکه کوچکتر است.

tungsten steel tip dart weight tungsten steel tip dart weights tungsten steel tip dart
tungsten steel tip darts tungsten dart weight tungsten tip dart weight

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن دارت آلیاژ سنگین، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا با ما تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved