ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن برای خالص پرتاب

نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن برای خالص پرتاب

نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن برای خالص پرتاب چیست؟

نگستن آلیاژ یک نوع از مواد با چگالی بالا برای وزن است، به ویژه برای وزن ماهیگیری. ما می دانیم که نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری معمولا برای وسایل ماهیگیری مورد استفاده قرار شاید، اما به نظر می رسد به ندرت فیشر می دانیم که، در واقع، نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری نیز باید برای خالص پرتاب استفاده می شود، و یا ما آن را به عنوان خالص بازیگران پاسخ.

همانطور که می دانیم، چگالی نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری می تواند از 17.0g / cm3 است به 18.5g / cm3 است محدوده، با نیاز همان وزن، پس از آن ظرفیت باید بسیار کوچک کنترل می شود، بنابراین، این امر می تواند یک ماده ایده برای وزن خالص پرتاب، آن را باید در اندازه کوچک مناسب باشد، و سپس وقتی به عقب بر گردیم خالص پرتاب، آن را باید ماهی را بسیار آسان تر و به طور کامل دریافت کنید. علاوه بر این، به عنوان ماشینکاری خوب از نگستن آلیاژ، سوراخ از طریق در وسط باید چرخ می شود، و آن صاف است، پس از آن وجود خواهد داشت بدون نیاز به نگرانی در مورد آسیب از خالص پرتاب. علاوه بر این، محیط زیست دوستانه است.

چگونه به استفاده از نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن برای پرتاب ماهیگیری خالص

پس از دانستن است که نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری خوب برای خالص پرتاب است، پس ما باید بدانند که چگونه به استفاده از آن.

در واقع، برخی راه های بسیاری برای پرتاب خالص بازیگران وجود دارد، اما هیچ راه درست یا غلط است. طلا نهایی است که برای گرفتن بیش و بیش ماهی. اول، مطمئن شوید خالص بازیگران شامل دندان های خود را و مکان های دیگر در شبکه را روی دست خود را به جای استفاده از دندان های خود را. اگر شما با آن آشنا بسیار است، پس شما باید بدون استفاده از دندان های خود را پرتاب. دوم، برای اطمینان از سینک خالص بازیگران در دریاچه یا دریا. سوم، در انتظار معینی از زمان، قاضی که آیا می ماهیگیری در آن وجود دارد. تاریخ و زمان آخرین، بیرون بکشد خالص بازیگران از دریاچه یا دریا.

مهم ترین چیز این است که آن را در مورد چقدر سخت شما پرتاب خالص بازیگران، اما راه چگونه شما آن را پرتاب نمی کند. شما نیاز به حرکت در یک حرکت سیال (صاف) در هنگام پرتاب، نه تلاش برای باز کردن شبکه به عنوان شما آن را پرتاب. اگر شما از یک قایق ماهی، هنگامی که شما باید فرایند پرتاب پایین روی زمین خشک، بر روی عرشه قایق خود را ایستاده و تمرین برخی بیش، در روی زمین خشک است. این فرایند از پرتاب از یک قایق کاملا متفاوت از پرتاب بر روی زمین است.

تنگستن چین می تواند ارائه نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن برای خالص پرتاب

تنگستن چین تخصص در تولید و ارائه تنگستن مربوط دارت برای بیش از 20 سال، و می تواند آلیاژ وزن ماهیگیری نگستن برای خالص پرتاب برای شما ارائه دهد. اما وزن هر قطعه، اندازه و مقدار می تواند مطلع شود.

نگستن alloy fishing weight for throw net نگستن alloy fishing weight for throw net نگستن alloy fishing weight for throw net نگستن alloy fishing weight for throw net

اگر شما هر گونه علاقه در نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری برای خالص پرتاب، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved