ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت (دارت)

فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت (دارت)

برای نوک فولاد تنگستن آلیاژ دارت, شما دو گزینه، نقطه ثابت یا متحرک نقطه. نقطه ثابت: این جایی است که نقطه محکم به نگستن دارت ثابت، نوک فولاد نگستن دارت حرکت نمی کند. این رایج ترین نوع از نوک فولاد است نگستن نیزه شما خواهید دید.
نگستن darts steel tip darts
تنگستن دارت و اجزای فولاد نکته تنگستن آلیاژ دارت (دارت)

مووبل نقطه: حدس بزنید چه، این نقاط حرکت می کند! تعدادی از انواع مختلف در بازار، اما موضوع در پشت نوک فولاد وجود دارد نگستن نیزه همه یکسان است،؛ کمک به کاهش شانس برای جستن از. زمانی که شما پرتاب نوک فولاد نگستن دارت، شما می خواهید نقطه به طور کامل گسترش داده است. امید است که اگر شما به یک سیم، به عقب پایان (یا هر بشکه) خواهد شد و سپس به جلو حرکت می کند و مجبور نقطه به تخته به اجازه دادن به نگستن دارت گزاف گویی کردن سیم و سقوط به طبقه مخالف است. دارت نگستن ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

ما یک نوک فولاد تنگستن تولید کننده دارت و نوک فولاد نگستن منبع دارت حرفه ای است. فولاد ما نوک نگستن دارت آلیاژ همیشه بالاترین کیفیت محصول. ما می توانیم تمام انواع نوک فولاد نگستن دارت بر اساس سخت با مورد نیاز خود را فراهم می کند.

اگر شما هر گونه علاقه در نوک فولاد تنگستن دارت، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید در sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا تلفن در 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved