ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>ججس ماهیگیری نگستن آلیاژ

ججس ماهیگیری نگستن آلیاژ

چرا ما استفاده از نگستن آلیاژ ججس ماهیگیری؟

تنگستن از محبوبیت زیادی به دست آورده است به تازگی. تنگستن فضای حدود 50٪ کمتر از سرب برای همان مقدار از وزن استفاده می کند. این به این معنی 1 اونس نگستن وسایل ماهیگیری آلیاژ یک حجم کوچکتر، اجازه دادن به آن نفوذ علف های هرز آسان تر است. این باعث می شود ماهیگیری خود را حساس بیش از مواد متراکم انتقال ارتعاشات متفاوت بسته به اگر شما در حال ماهیگیری در گل، سنگ و یا چوب.

اشکال از نگستن آلیاژ ججس ماهیگیری

اشکال از وسایل ماهیگیری می تواند متفاوت باشد و بسیار در جایی است که شما می خواهم به ماهی بستگی دارد. به طور کلی، وسایل ماهیگیری دریا سنگین تر از وسایل ماهیگیری در رودخانه. ما آن را ارائه می دهند در اشکال مختلف، گلوله، قطره، لوله، نیمه رها کردن و سیلندر و وزن با گزینه از لبه جلا برای جلوگیری از خط از برش. ما همچنین ارائه پلاستیکی قرار داده و رنگ نگستن وسایل ماهیگیری. این محصول را می توان با سیاه و سفید، قهوه ای، سبز، قرمز و غیره رنگی. ما همچنین ارائه پلاستیکی قرار داده و آن را نقاشی شده است. و رنگ استفاده می کنیم بدون سرب رنگ محیط زیست، که مطابق با درخواست از مردم که در محیط زیست و توسعه پایدار از زمین محافظت می کند.
قطره وزن تزریق
وزن قطره ظرافت
وزن ماهیگیری درون خطی
قطره اشک وزنه شات

نگستن آلیاژ ججس برای ماهیگیری در اعماق دریا

ماهیگیری دریایی تبدیل شده است بیش و بیش به عنوان محبوب بیش ماهیگیران تفننی به جستجو برای هیجان نهایی در ماهیگیری ارجح است. این دقیقا همان چیزی است که شما می آورید زمانی که شما سرمایه گذاری عمیق به اعماق اقیانوس که در آن برخی از بزرگترین قطعه ماهی شما هرگز پیدا واقع شده است. ماهیگیری دریایی است، بطور قابل توجهی سخت تر از ماهیگیری در رودخانه و یا دریاچه و شما باید ابزار ماهیگیری خود شامل است. نگستن آلیاژ می شود ابزار خوبی برای ماهیگیری دریا. با استفاده از نگستن وسایل ماهیگیری سریعترین و ساده ترین راه برای اضافه کردن وزن قابل توجهی را به فریب خود را است. ما ارائه می دهیم دریا وزنه های ماهیگیری مانند آن، وزنه های بانکی، وزنه تخم مرغ، 3 وزنه هرم طرفه، وزنه طوفان، پنجه وزنه، توپ وزنه توپ پایین توپ rigger، وزنه سنگ کاد.

وزنه طوفان
پیاده روی وزنه
پنجه وزنه
کانن وزنه توپ
وزنه بانک
3 وزنه هرم طرفه
کانن وزنه توپ
وزنه Downrigger

برخی از نمونه آلیاژ jigs نگستن ماهیگیری را می توان به صورت رایگان ارائه شده است. ما می توانیم طراحی و ساخت وزنه قلاب ماهیگیری / وزن با توجه به نقاشی های خود را.

اگر شما نیاز به جزئیات نگستن آلیاژ jigs ماهیگیری، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved