ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >> وزن نگستن آلیاژ راکت تنیس تعادل

وزن نگستن آلیاژ راکت تنیس تعادل

تنگستن آلیاژ مواد مناسب برای راکت تنیس وزن تعادل و یا مانند به تغییر مرکز نیروی نوسان و تاثیر شناخته شده به عنوان نقطه شیرین در وزن تعادل راکت تنیس و بیش به ویژه به مربوط ضربه محکم و ناگهانی در وزن است که می تواند به راحتی متصل شده و یا حذف شده است.

" نقطه شیرین اما، اندازه، وزن، قد، قدرت و دیگر عوامل فیزیکی باعث بازیکنان مختلف برای تغییر نوسان اساسی کمی باعث تنگ بازدید که به نوبه خود باعث بروز خطا شوند در پرواز توپ. خانم ضربه، مانند تماس با توپ نزدیک قاب از سر و صدا، باعث می شود که توپ در جهت های مختلف از رفتن است که در آن در نظر گرفته شده که نوسانات بازیکننگستن وزن تعادل راکت قرار داده شده در مناطق خاصی از سر می تواند نیروی در آن بازیکن می تواند توپ ضربه افزایش می دهد. بنابراین، حتی از بهترین بازیکنان می توانید با استفاده از سود نگستن آلیاژ راکت تنیس وزن تعادل سر.

"نقطه شیرین. بدون دو بازیکن نوسانات یکسان و در نتیجه دو بازیکن مختلف ممکن است کمی تاب با سر و صدا همان متفاوت است. علاوه بر این، از آنجا که نگستن آلیاژ راکت تنیس وزن تعادل و ساختار کلی ثابت شده است در حالی آن ساخته شده است؛ تنها راه برای رسیدن به یک توافق است برای به دست آوردن یک راکت داشتن وزن های مختلف و یا توزیع وزن. آن، با این حال، به نفع اگر وزن می تواند به راحتی در نقاط انتخاب شده از راکت که یک بازیکن بهبود نوسان کلی اضافه شده است. توزیع منتخب نگستن تنیس آلیاژ وزن تعادل راکت را می توان به استفاده نه تنها باعث افزایش سر نگستن تنیس آلیاژ وزن تعادل راکت برای بیش قدرتمند در خدمت بلکه برای اصلاح عدم تعادل در یک بازیکنان نوسان.

"و ؛ بهبود دقت و قدرت که سرعت و کنترل توپ را افزایش می دهد. یکی از این روش اضافه کردن وزن است نوار در سطح داخل قاب. با این حال، یک نقطه ضعف این روش این است که باید آن را هنگامی که دوباره رشته سر و صدا انجام شود و وزن می توانید بدون از بین بردن و جایگزینی رشته نمی توان تغییر.

بنابراین، یک شی از محصول حاضر به منظور فراهم وزن snap-on برای راکت تنیس که اجازه می دهد تا یک بازیکن برای تغییر توزیع وزن وزن تعادل راکت تنیس. موقعیت وزن تعادل راکت تنیس می تواند در اراده تغییر کرده است.


ضربه محکم و ناگهانی در تنیس وزن تعادل راکت، اجازه خواهد داد که یک بازیکن به راحتی تغییر مقدار و توزیع وزن راکت تنیس سر وزن تعادل می باشد. این محصول در حال حاضر وزن در قالب فراهم می کند ضربه محکم و ناگهانی بر روی کلیپ های وزنی که به راحتی به رشته و یا قاب سر راکت متصل کنید در موقعیت های انتخاب شده در اطراف سر و صدا.

ضربه محکم و ناگهانی در وزن دارای نگهدارنده وزن داشتن یک تاج با اسلات در دو انتهای یک بخش مستطیلی فسخ در تمرینات است که تقریبا به قطر برابر با از رشته های ترین راکت تنیس می باشد. طول تاج کمی طولانی است که در فضای بین رشته های مجاور است. دارنده وزن کوتاه مرکزی آستین ارائه یک فنجان یا سوکت برای دریافت وزن یک پلت نگستن واقع شده است. وزن می تواند گلوله های نگستن کوچکی هستند که به سوکت های نوک بر وزن و یا با بستن جیب با بخش پوشش تحت فشار قرار دادند و محکم برگزار در محل. نگستن گلوله می تواند در وزن های مختلف اجازه می دهد تا مقدار وزن اضافه شده به یک بخش خاصی از سر و صدا تنیس ارائه شده به متفاوت باشد.

دارنده وزن است با اتصالات یک رشته مجاور را به اسلات در دو طرف تاج به راکت تنیس متصل تا رشته درگیر تمرینات و در رشته راکت تنیس قفل شده است. وزن پس از آن می تواند در رشته تضعیف شود تا آستین کوچک داشتن سوکت وزن است بصورتی پایدار و محکم مجاور سطح داخلی قاب تشکیل سر راکت تنیس. دارنده وزن از یک مصنوعی انعطاف پذیر نرم و یا لاستیک مانند مواد ساخته شده است. مقدار نگستن وزن تعادل راکت اضافه شده به سر راکت تنیس می تواند با اضافه کردن صاحب وزن در موقعیت های مختلف در اطراف حاشیه قاب امن به رشته تنیس متصل متفاوت بود.

Tennis Racket Balance Weights         Tennis Racket Balance Weights
اگر شما هر گونه پرسش و یا سوال در مورد نگستن وزن تعادل راکت تنیس آلیاژ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید درsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. قیمت خواهد شد بر اساس اندازه، چگالی، مقدار، سختی، و هر گونه شرایط خاص دیگر ارائه شده است.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved