ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >> طلا اندود نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن

طلا اندود نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن

برنامه های کاربردی برای ماهیگیری وزن

برنامه های کاربردی از طلا اندود وزن ماهیگیری آلیاژ نگستن به طور عمده بستگی به قدرت پرتاب از ماهیگیران تفننی فضیلت، و آن را در آبهای عمیق ثابت شده است. هنگامی که شما در حال ماهیگیری هستند، وزن ماهیگیری به عنوان متعادل کننده و تقویت کننده کار می کند. دلیل اصلی برای انتخاب نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری است سیگنال ماهی تحت تاثیر قرار، در یک نیروی رو به پایین در حال حرکت می شود. هنگامی که سیگنال از ماهی متوقف می شود، حرکت رو به پایین وزن ماهیگیری متوقف نمی شود. با این حال، آن را همچنان به فرو رفتن در جهت اصلی است که به نام اینرسی. اینرسی بستگی به کیفیت از وزن ماهیگیری و شکل. طلا اندود نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری بهترین انتخاب برای ماهیگیران تفننی هم در کیفیت و شکل آن است. به اصطلاح اثر آشکار در طلا اندود وزن ماهیگیری آلیاژ نگستن تبدیل سیگنال های کوتاه ماهی را به سیگنال های اینرسی طولانی مدت، که می تواند با چشم ما را تشخیص دهد. به هر حال بهبود شکل، پرداخت سطح و قرار دادن وزن ماهیگیری، آن را به تولید یک سیگنال آشکار است. اما طلا اندود وزن ماهیگیری اثر بیش آشکار است.

مزایای استفاده از روکش طلا نگستن آلیاژ ماهیگیری وزن

با بهبود استانداردهای زندگی مردم، سرگرمی، ضروری است. ماهیگیری تبدیل شده است فعالیت های آرامش بخش ترین. طلا اندود وزن آلیاژ ماهیگیری نگستن ابزار ضروری در ماهیگیری است. چه بیش، این ابزار ماهیگیری محبوب ترین است که روکش طلا وزن آلیاژ ماهیگیری نگستن است. اگرچه روکش طلا وزن آلیاژ ماهیگیری نگستن سنگین است، آن کوچکتر از ماهیگیری سرب است، و کمی با اختلال باد تحت تاثیر قرار، ماهیگیران تفننی می توانید احساس بهتر است. لایه طلا از نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری روشن است، می توانید بیش ماهی جذب و دارای احتمال ماهیگیری. طلا اندود نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری بهترین انتخاب برای ماهیگیری خود را است.

gold-plated-tungsten-alloy-fishing-weight-01gold-plated-tungsten-alloy-fishing-weight-02gold-plated-tungsten-alloy-fishing-weight-04 gold-plated-tungsten-alloy-fishing-weight-03

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن طلا و جواهر برای بیش از دو دهه. طلا اندود ما نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون می باشد. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا ما نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

اگر شما هر گونه علاقه در طلا اندود نگستن وزن آلیاژ ماهیگیری، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: مزایای نگستن آلیاژ| نگستن آلیاژ کوه در می رم وزن| نگستن آلیاژ اشک ماهیگیری وزن
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved