ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ دارت شمش مزایای

تنگستن آلیاژ دارت شمش مزایای

تنگستن فلزی بسیار متراکم بسیار با دوام است، همچنین. استفاده از تنگستن را به یک نتایج دارت در هر بشکه در یک نیزه های کوچک تر برای همان وزن. برای هر کسی که اغلب نقش دارت، دوام مهم است، که کمک می کند تا حفظ دقت ماشین شکل، شیار، و لوازم جانبی ریل قطار دارت.

حجم است که معمولا اولین عامل در هنگام انتخاب آلیاژ تنگستن شمش دارت در نظر گرفته. در حدود نیمی از قطر یک دارت وزن برنجی شبیه، آن است که بسیار ساده تر به تناسب دو یا بیش دارت تنگستن را به یک منطقه دو یا سه برابر.

در مورد پایان بازی کریکت، که در آن شما نیاز به آمار چند گاو را به پایان برساند فکر می کنم. دوج دارت برنج چربی قدیمی از مد افتاده، این منطقه نزدیک بود که نیزه اول پوشش داده است. تعویض به یک آلیاژ تنگستن شمش دارت باریک به راحتی اجازه می دهد تا دو یا سه دارت به جا در همان منطقه. (البته، شما هنوز هم باید قادر به ضربه که گاو نر!)

tungsten bart barrel tunsgen-bart-barrel
تنگستن دارت شمش-90%W
تنگستن دارت شمش-90%W

استفاده از تنگستن بشکه دارت است شما می توانید همان وزن در هر بشکه برنج ضخامت رسیدن، اما شاهد تنگستن دارت امر می تواند بسیار باریک. این امر می تواند بسیار بیش به نفع یک بازیکن دارت شایسته را به عنوان این برگ های زیادی بیش اتاق در بستر سه برابر زمانی که گروهی از الگوها، دارت تنگستن آلیاژ گروه بندی می شوند از نزدیک با هم، و به ثمر رساندن آسان تر است. تنگستن شمش آلیاژ دارت دارای یک مزیت قطعی بیش از برنج سنتی است. علاوه بر انحراف کمتر، آنها هستند که با الگوهای لوازم جانبی ریل قطار بزرگ در بشکه تولید شده است. این ارائه گرفتن اعتماد به نفس با پتانسیل کمتری برای لغزش. گروهی از الگوها، دارت تنگستن در انواع دو نوک فولاد و مجموعه نوک نرم آمده است.

شمش دارت تنگستن در انواع وزن از حدود 16 گرم تا حدود 30 گرم است. این در هنگام انتخاب یک مجموعه ای از شمش تنگستن دارت که شما این فرصت را به را امتحان کنید به عنوان بسیاری که ممکن است قبل از تصمیم گیری در یک مجموعه از مهم است. نکته اصلی این است که شما احساس راحتی در هنگام پرتاب آنها. هنگامی که شما پیدا کردن کسانی که دارت کامل، آن را ممکن است یک ایده به خرید یک مجموعه یکسان اضافی تنها در مورد آنها از دست داده و یا به سرقت رفته. اگر بازی خود را می کند کمی کهنه و یا شما در حال تلاش برای بهبود، انجام نمی شود ترس به تغییر دارت خود را. شمش دارت تنگستن ارائه شده توسط ما بالاترین کیفیت محصولات و شما را به خوبی برای یک مدت طولانی خدمت می کنند.

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن شمش دارت، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا تلفن 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved