ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ

وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ

تنگستن آلیاژ وزنه قلاب ماهیگیری چیست؟

وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ وزن استفاده شده به زور یک فریب یا طعمه برای افزایش نرخ نزول آن، توانایی مهار و فاصله ریخته گری. تنگستن آلیاژ وزنه قلاب ماهیگیری ممکن است به عنوان کوچک به عنوان 1/32 اونس برای برنامه های کاربردی، حتی برای برنامه های کاربردی پرواز ماهیگیری کوچکتر است. آنها می توانند به بزرگی چندین پوند یا بطور قابل توجهی بیشتر برای ماهیگیری در اعماق دریا است. آنها را به شکل های نزدیک به بی حد و حصر برای متنوع سرب ماهیگیری برنامه های کاربردی.برخلاف تشکیل، نگرانی های زیست محیطی انجام استفاده از آلیاژ تنگستن مواد وزن ماهیگیری را احاطه کرده است.

جست و خیز کردن یک نوع از فریب ماهیگیری که معمولا از یک وزنه رو با یک قلاب تولیدات را به آن و معمولا توسط یک بدن نرم پوشیده شده برای جذب ماهی تشکیل شده است. با این حال، به تازگی، وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر محبوب در میان زاویه تنگستن وزنه قلاب ماهیگیری با آلیاژ چگالی آن بالا، حجم کوچک، و دوستی با محیط زیست است که به سرعت جایگزین وزن منجر شود. وسایل در نظر گرفته شده برای ایجاد یک تشنجی، حرکت عمودی، به عنوان مخالف به عنکبوتی که تار میتند طعمه که از طریق آب به صورت افقی حرکت می کند. جست و خیز کردن بسیار متنوع است و می تواند در هر دو آب نمک و همچنین آب شیرین استفاده می شود. بسیاری از گونه ها به فریب آن محبوب در میان ماهیگیران تفننی برای سال ساخته شده است که جذب می شود.

وزنه قلاب آلیاژ ماهیگیری تنگستن توسط فلز کمیاب ساخته شده - تtungsten. این یک جایگزین ایده آل از وزنه های ماهیگیری سرب است. آلیاژهای تنگستن سنگین تمرکز حداکثر وزن در کوچکترین فضای ممکن است. آنها اغلب به عنوان وزنه تعادل در زمینه های ورزشی، مانند موازنه، وزنه قلاب ماهیگیری آلیاژ تنگستن سنگین، وزن گلف، و غیره استفاده می شود

تنگستن وزنه قلاب ماهیگیری آلیاژ یک ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن، که سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب گذاری شده اند. آنها سخت تر از فولاد و بسیار متراکم هستند، تنگستن بودن به طور متوسط 30 درصد کوچکتر از همتای سرب آن است. در همین حال، آنها کوچکتر از وزن معمولی، ایجاد دو برابر صدا وزن سرب و حفظ شکل خود را برای دیگر. تنگستن نیز در تولید برنامه های کاربردی دیگر ماهیگیری، مانند برش خط تنگستن کاربید و پوشش پودر تنگستن برای خطوط ماهیگیری استفاده می شود.

مزایای استفاده برای آلیاژ تنگستن سنگین ماهیگیری وزنه قلاب / وزن

*بدن کوچک*استاندارد بین المللی حفاظت از محیط زیست

ما می توانیم آلیاژ سنگین وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن، وزن ماهیگیری تنگستن آلیاژ، دانه های تنگستن و تنگستن در وسایل اشکال مختلف ارائه دهد. ما می توانیم وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ با توجه به نقشه های خود را ساخت، و یا ما می توانید آن را برای شما طراحی کنند.

tungsten heavy alloy fishing sinkerstungsten heavy alloy fishing sinkerstungsten heavy alloy fishing sinkerstungsten heavy alloy fishing sinkers
tungsten heavy alloy fishing weightstungsten heavy alloy fishing weightstungsten heavy alloy fishing weightstungsten heavy alloy fishing weights

اگر شما علاقه به وزنه قلاب ماهیگیری تنگستن آلیاژ، لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید درsales@chinatungsten.com, و یا تلفن در 86 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved