ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >> وزن نگستن آلیاژ دست

وزن نگستن آلیاژ دست

افزایش اخیر از محبوبیت در ورزش، به ویژه از طریق در حال اجرا و یا آهسته دویدن، بسیاری از انواع تجهیزات ورزش مرتبط آورده است. در میان این تجهیزات ورزشی برای دوندگان نگستن وزن دست آلیاژ شده است برای دونده به منظور کمک به تقویت عضلات بدن بالا در حال اجرا، ورزش به طور عمده شامل عضلات تنها بدن پایین تر است که اقتباس شده است. به غیر از وزن دست دستکش نوع هستند دمبل نوع وزن آلیاژ نگستن دست معمول است که یک عضو نوار مرکزی برای گرفتن وجود دارد.

وزن دست نیز شناخته شده است که در حال اجرا به عنوان یک ورزش، به خصوص در مسافت های بزرگ، و آن نیاز به دوباره پر کردن مایعات بدن که به سرعت در طول این نوع ورزش از دست داد. برای پاسخگویی به این نیاز، نگستن ظروف وزن آلیاژ دست برای نگه داشتن آب و مانند آن شناخته می شود کمربند نصب شده و وزن دست را می توان از یک نگهدارنده برای نوشیدن حذف در حالی که در حال اجرا.

 

تصاویر از نگستن و وزن برای جاگر

Hand Weights for Joggers Hand Weights for Joggers
تنگستن وزن دست-01 تنگستن وزن دست-02
این پروژه از طریق مسنجر ترکیبی از وزن دست و نوشیدن ظرف دستگاه به صورت یک واحد. وزن آلیاژ دست نگستن فراهم می کند مزایای و بهبود بسیاری از بیش از دیگر materials.We قبل می تواند تمام انواع وزن دست نگستن به عنوان مورد نیاز خود را ارائه.

کالا وزن دست حاضر شامل یک دستی ظرف وزن به طور خاص طراحی شده برای برگزاری نوشیدن مایعات و سایر مواد وزن. استفاده از ظرف است که بیشتر توسط نی دراز متصل به آن به طوری که مایعات در ظرف را می توان در حالی که در حال اجرا مصرف تسهیل می شود. اثر جانبی مطلوب این واقعیت است که برای آموزش ورزش این بدان معنی است که وزن دست کاهش وزن دست خود را در طول دوره از دوره ورزش است. وزن دست یک اقتباس طبیعی به منظور کاهش فشار بر عضلات وزن دست تبدیل بیش خسته شده است. بیشتر بیش، چون ظرف در دست برگزار شد، آن را مناسب برای برگزاری نزدیک به دهان از دونده بدون نیاز به از بین بردن هر دارندگان دیگر از کمربند دور کمر یا سایر garments.Hand حمایت ارائه شده توسط ما همیشه از بالاترین کیفیت می باشد.

همچنین ارائه در وزن دست برای گنجاندن مواد وزن اضافی به طوری که وزن دست برتر ممکن است به دست آورد وجود دارد. بیشتر بیش، منحصر به فرد، طراحی U شکل از وزن دست شامل یک پیکربندی که تولید یک تعادل راحت در دست نفر دوم که به طور معمول در یک قابل ملاحظه راست قامت، مشت گره را در مقابل بدن دونده برگزار می شود.

"شست" موقعیت عمودی. علاوه بر این، بالا پیچ و نوشیدن عناصر نی را شامل می شوند به طوری که به راحتی می توانید مایعات مصرف شود در حالی که در حال اجرا و پر به عنوان مورد نیاز است. اتاق مهار وزن دست نیز دارای یک دیافراگم موضوعی با بسته شدن پیچ اتصالات برای حفظ مواد وزن قرار داده در آن، و نگستن آلیاژ مواد مناسب برای وزن دست است.

بنابراین اگر شما هر گونه علاقه در نگستن وزن آلیاژ دست، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved