ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >> فرایند تولید تنگستن آلیاژ

فرایند تولید تنگستن آلیاژ

کالا آلیاژ تنگستن معمولا مخلوطی از W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل-مس-آهن، برخی از آلیاژ تنگستن همچنین می توانید تشکیل شرکت، مولیبدن، کروم. بعد از مخلوط کردن، آن فشار داده شده است، و سپس به سینتر شود.

نگستن alloy tumbling mixer مدرن آلیاژ تنگستن فرایند تولید روش حل sheltie و ولفرام کنسانتره توسط هضم فشار قلیایی، با استفاده از نوشابه یا یک محلول NaOH متمرکز شده است. راه حل سدیم تنگستن به دست آمده است که توسط بارش و فیلتراسیون خالص، قبل از آن را به یک راه حل تنگستن آمونیوم تبدیل شده است. این مرحله است که به طور انحصاری توسط رزین های تبادل یون استخراج و حلال انجام شده است.


با توجه به تنگستن آلیاژ سنگین ترانزیت؛ S نقطه ذوب بسیار بالا، محصولات کارخانه تنگستن (ورق، میله، سیم، پین) از پودر و نه از طریق ذوب و ریخته گری ساخته شده است.

نگستن alloy extruding machine متالورژی پودر اصلی آلیاژ تنگستن فرایند تولید است. پودر تنگستن آلیاژ به قطعات فشرده، متخلخل (تلفیقی) و کار (نورد، فورج، سنگین تر بودن، و یا سیم کشیده شده) به شکل مورد نظر.
این فن آوری از پردازش سرامیک به تصویب رسید و برای اولین بار برای تولید انبوه از رشته تنگستن در آغاز قرن 20 مورد استفاده برای اولین بار.

آلیاژ تنگستن فرایند تولید پودر متالورژی
شامل یک خانواده از فن آوری تولید، که تنگستن آلیاژ فرآیند خوراک به صورت پودر به ساخت اجزای مختلف. این فن آوری تولید به طور کلی و یا شامل همه بسیاری از مراحل زیر است:

آلیاژ تنگستن فرآیند-1 است. تولید پودر

آلیاژ تنگستن فرایند 2. مخلوط کردن پودر
این اغلب می تواند مقدمه ای از افزودنی های آلیاژی به صورت پودر عنصری و یا الحاق یک روان کننده فشار دادن باشد.

آلیاژ تنگستن فرایند 3. تشکیل از پودر مخلوط را به یک فرم جمع و جور.
فرایند تثبیت غالب شامل فشار دادن در یک مجموعه ابزار سفت و سخت، متشکل از یک قالب، مشت و احتمالا mandrels و یا میله های هسته ای است. با این حال، بسیاری از فرآیندهای تثبیت دیگر در برنامه های کاربردی طاقچه استفاده می شود.

آلیاژ تنگستن فرایند 4. پخت جمع و جور به منظور افزایش یکپارچگی و قدرت
این مرحله شامل گرمایش از مواد، معمولا در یک فضای محافظت، به یک درجه حرارت است که در زیر نقطه ذوب جزء عمده. در برخی موارد، یک عنصر فرعی می توانید یک فاز مایع در دمای پخت تشکیل می دهند. چنین مواردی به عنوان پخت فاز مایع است. مکانیسم های درگیر در فاز جامد و پخت فاز مایع به طور خلاصه در بخش بعد بحث شده است.

آلیاژ تنگستن فرایند 5. عملیات ثانویه
تمیز پردازش به بخش متخلخل. در صنعت متالورژی پودر، مانند فرآیندهای اغلب به عملیات به عنوان ثانویه نامیده می شود.

معمولا، روش های مختلف می خواص مختلف را. برای جزئیات بیشتر در مورد روش، لطفا آلیاژ تنگستن فرایند تولید مراجعه کنید.

تجهیزات زیر در فرایند تولید استفاده می شود: سنگ شکن توپ، غلت میکسر، خلاء کوره پخت، دستگاه اکسترودر، سرد ایزوستازی ایزوستازی و پرس و فشار دادن گرم.

vacuum sintering furnace hot isostatic pressing نگستن alloys extruding machine cool isostatic pressing

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد آلیاژ تنگستن فرایند تولید است. آدرس ایمیل خود را است sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما در تماس 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: آلیاژهای تنگستن | تنگستن آلیاژ تولید کننده | تامین کنندگان تنگستن آلیاژ
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved