ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>چشم مار گلف نگستن وزن آلیاژ

شم مار گلف نگستن وزن آلیاژ

snake eyes golf نگستن alloy weights

چه چشم مار گلف نگستن آلیاژ وزن؟

چشم مار است که به خوبی تولید باشگاه های گلف کیفیت، به ویژه قاچ شناخته شده است. چشم مار گلف بهترین در باشگاه های گلف ارائه می دهد. وزن آلیاژ چشم مار گلف نگستن هستند علاوه بر این مهم به دنده گلف خود را. آنها برای به چالش کشیدن، عکس کوتاه به سبز، و همچنین به عنوان از شن و ماسه استفاده می شود. تولید کنندگان به تازگی آغاز کرده اند تغییر شیروونی در زمین فوتبال به طور منظم خود، و آن را ضروری است که گلف باز است قاچ مناسب در کیسه خود را به بازی بازی های همه مهم کوتاه است.

را استفاده از نگستن آلیاژ وزن گلف چشم مار؟

سر باشگاه گلف شامل وزن یک یا بیش تعادل برای نوسان متعادل باشگاه گلف. مار چشم نگستن وزن آلیاژ از کثرت از وزن تعادل انتخاب و در یک حفره وزن تشکیل در چشم مار سر باشگاه گلف نصب شده است.
نگستن آلیاژ در حال حاضر نیز به عنوان بهترین ماده برای این نقش قابل توجهی از وزن تعادل باشگاه گلف شناخته شده است. شما می توانید یک تصور کلی در مورد نحوه آلیاژ نگستن اعمال می شود به تعادل باشگاه گلف کنترل بهتر از تصاویر تظاهرات زیر داشته باشید.

برخی از تصاویر از چشم مار گلف وزن:

snake eye golf club snake eye golf clubs snake eye golf club
snake eye golf نگستن alloy weights snake eye golf نگستن alloy weights snake eye نگستن alloy weights

زن چشم مار گلف تنگستن آلیاژ تنگستن چین ارائه شده توسط:

تنگستن چین آنلاین می تواند برای انواع برنامه های کاربردی ارائه تنگستن وزن آلیاژ ضد، از جمله انواع مختلف قطعات و پیچ از باشگاه گلف، و در تیز از میله، نوار، بلوک، نوار، حلقه، و دیگر قطعات ساخته شده است. تیم فروش ما به خدمت شما را از طریق خدمات مشتری عالی و کیفیت محصول اختصاص یافته است. نگستن
به عنوان یک شرکت خصوصی کارآمد و نوآورانه، موقعیت استراتژیک ما وجود دارد برای خدمت به خواسته از صنعت ورزش با توجه به قیمت و شرایط خاص. نگستن

اگر شما هر گونه علاقه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: نگستن sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved