ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن وزن آلیاژ باشگاه گلف برای سر

تنگستن وزن آلیاژ باشگاه گلف برای سر

سر باشگاه گلف شامل وزن یک یا بیش تعادل برای نوسان متعادل باشگاه گلف. وزن تعادل از کثرت از وزن تعادل انتخاب و نصب شده در یک حفره وزن تشکیل شده در باشگاه گلف head.Golf سر باشگاه است که معمولا با چگالی بالا ساخته شده تنگستن آهن-نیکل آلیاژ وزنه.

رئیس باشگاه گلف است که معمولا از فولاد ضد زنگ ساخته شده، مانند SUS304، آلیاژهای 17_4، 4130 سری، و غیره، (چگالی حدود 7. 85g / cm3 است، کم)، چگالی کم در حدود 7. 85g / cm3 است، توپ (ضرب و شتم ) هنگامی که ممان اینرسی کوچک است. در هنگام استفاده از چگالی بالا آلیاژ تنگستن (حدود 13. LG / cm3 را) قادر به افزایش ممان اینرسی و افزایش توپ ثبات و تحمل خطا است، آن است که به طور کلی برای اولین بار عظیم وزنه بلوک وزنه ساخته شده است. سر باشگاه گلف است که معمولا با چگالی بالا آلیاژ تنگستن-آهن-نیکل وزنه ساخته شده است. وزنه تعادل محتوای تنگستن از 85 تا 98٪ است، اضافه کردن مقدار کمی از نیکل، مس، آهن، کبالت، مولیبدن و یا کروم و سایر عناصر آلیاژ، به طور کلی به W-نیکل-مس و W-نیکل، آهن دو سری تقسیم . آلیاژهای تنگستن باید یک سری از خواص عالی فیزیکی و مکانیکی، مانند استحکام، سختی، انعطاف پذیری، سختی، ضریب انبساط حرارتی، هدایت حرارتی، مقاومت در برابر خوردگی خوب و مقاومت در برابر اکسیداسیون، ماشینکاری و جوش پذیری خوب است، اما تنگستن نقطه ذوب بالا، دشوار است به شکل، کارایی ضعیف است.

سر تنگستن آلیاژ گلف در انواع اشکال ساخته شده است. اصول طراحی های کلیدی عبارتند از توزیع وزن (محیط، مرکز ثقل پایین، و غیره)، اندازه (سنتی، بزرگ، فوق العاده بزرگ) و یک ظاهر طراحی شده (تنها دلسرد شدن، صورت عمیق، بدن گسترده ای، و غیره). نه، وجود ندارد بسیاری از اختراع ثبت شده ابزار در این زمینه، به طوری که بسیاری clubmakers می تواند بسیاری از اشکال که آنها بدون نقض حقوق یک شرکت دیگر را استفاده کنید.

سر آلیاژ گلف تنگستن در انواع وزن آمده است. در اینجا برخی از عوامل مهم وجود دارد. برای رسیدن به وزن مورد نظر نوسان است پویا مهم بین وزن سر گلف، طول این باشگاه و وزن گرفتن و شفت وجود دارد. آیا بیش از حد در مورد آن نگران نباشید چون هر باشگاه ساز مناسب و معقول با استفاده از باشگاه گلف ریخته گری ریخته گری که سر گلف با وزن صحیح قالب. این امر می تواند بسیار نادر است برای پیدا کردن یک ساز سر گلف است که فاجعه تا در این زمینه.

به طور کلی، اگر یک باشگاه است که از مواد مشابه ساخته شده، با استفاده از اشکال مشابه، با توزیع وزن و وزن به طور کلی، باید آن را همان باشگاه دیگری به طور مشابه ساخته انجام دهد.

ما در فلسفه کسب و کار پیگیری برجسته باور و سرعت بخشیدن به توسعه است. ما به شدت در شرایط برنده برنده با مشتریان خود ایمان آورده و ایجاد یک آینده درخشان با هم. اگر شما علاقه مند در تنگستن گلف کالا وزنه سر، لطفا به ما ایمیل توسطsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved