ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ Veight Tnrov

تنگستن آلیاژ Veight Tnrov

Vnat عیسی Veight Tnrov؟tungsten alloy weight throw

هشت پرتاب یکی از رویداد پرتاب دو و میدانی ورزشی است. این می تواند به قدرت افزایش می دهد، بهبود هماهنگی و حفظ تعادل از توانایی بدن در چرخش با سرعت بالا. پرتاب وزن از چکش، استفاده شده است که برای ضربه زدن به آهن تبدیل شده است. در اواخر قرن نوزدهم، دانش آموزان از دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج پرتاب وزن به عنوان یک رویداد رسمی ذکر شده است. در ابتدای، افرادی که در این رویداد وزن پرتاب معمولا در زمان بسیار قد بلند و قوی، بسیاری از آنها آن را با استفاده از نقاط قوت خود را انداخت. فن آوری پرتاب وزن است یک بهبود بزرگ همراه با توسعه علوم ورزشی به حال شده است.

پرتاب وزن در اواخر چین توسعه یافته بود، اولین رکورد وزن پرتاب در سال 1954 راه اندازی شد، و در نتیجه 29.92 متر بود. پرتاب وزن شامل سه بخش است: حوزه، زنجیره ای، دسته. در حال حاضر پرتاب وزن آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای در بازی به دلیل خواص آلیاژ تنگستن سنگین استفاده می شود.

تنگستن آلیاژ Veight Tnrov

tungsten heavy alloy weight throw
پرتاب وزن سنتی توسط آهن ساخته شده بود و یا منجر اما آلیاژ تنگستن سنگین بیش مواد مناسب برای پرتاب وزن به دلیل مزایای آن مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا است، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، و غیره آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای پرتاب وزن به ویژه به حوزه است.

چگالی بالا از آلیاژ تنگستن می توانید سرعت و طول بهبود در هنگام پرتاب، در این راه، آلیاژ تنگستن پرتاب وزن می توانید رقبای کمک به گرفتن نمره بالا است. غیر سمی و سازگار با محیط زیست از آلیاژ تنگستن سنگین یکی دیگر از مزیت برای آلیاژ تنگستن سنگین به آلیاژ تنگستن پرتاب وزن است. این مواد با دوام است و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بازیافت. آلیاژ تنگستن سنگین است نیز بسیار آسان برای ماشین آلات، تولید کننده می تواند زمان زیادی را در پردازش ساخت آلیاژ تنگستن پرتاب وزن را نجات دهد. آلیاژ تنگستن سنگین است مقاومت در برابر باد قوی، هنگامی که مسابقه در یک روز باد می وزد برگزار شد، باد می تواند تا تحت تاثیر بد کمی برای بازی اگر پرتاب وزن با آلیاژ تنگستن ساخته شده است. مقاومت به خوردگی خوب مزیت دیگر برای آلیاژ تنگستن سنگین است که به پرتاب وزن، پس از استفاده در بسیاری از اوقات توسط compet مختلفitors, سان اشاره بع فرسوده به Tkhe کاربران Svea.

از آنجا که چگالی تنگستن بیشتر از فولاد، آهن و سرب، بنابراین در مقایسه با آلیاژ تنگستن پرتاب وزن، پرتاب وزن ساخته شده از فولاد، آهن و سرب است بزرگتر از تنگستن آلیاژ وزن پرتاب,که آنها را مناسب برای پرتاب، و در مقایسه با مواد آلیاژ تنگستن، آنها بزرگتر هوا resistance.On از سوی دیگر، تنگستن پرتاب وزن آلیاژ دارای جهت بهتر است زمانی که آن است که توسط athlete.In پرتاب یک کلمه، وزن آلیاژ تنگستن پرتاب می تواند کمک به بهبود نمرات، بنابراین آلیاژ تنگستن بهترین انتخاب در بازی است.

 tungsten alloy ball  

هفتم حوا آنا بهره، جان mahined تنگستن آلا veight tnrov٪ 2C لطفا فریا سپس سبیل تماس پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:86 592 5129696. tungsten heavy alloy ball

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved