ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>نگستن آلیاژ اسکواش راکت

نگستن آلیاژ اسکواش راکت

چه نگستن آلیاژ راکت اسکواش؟

آلیاژهای نگستن راکت اسکواش راکت دوام و قابل اعتماد است که با کاربران راکت سنگین ترین مقابله است. انتقال قدرت فوق العاده و کنترل اواسط وزن بسیار عالی با هر یک از بازیکنان به ضرب گلوله از در تمام سطوح از این بازی.

ستفاده از نگستن آلیاژ اسکواش راکت

تنگستن آلیاژ کوچک در حجم و بسیار متراکم است، تنگستن آلیاژ راکت اسکواش یکی از مناسب ترین برای راکت اسکواش است. بازیکن می تواند وزن مناسب با توجه به / نیاز خود را انتخاب کنید. نگستن آلیاژ اسکواش راکت وزنه قدرت فوق العاده و بسیار عالی کنترل اواسط وزن با هر یک از بازیکنان به ضرب گلوله از در تمام سطوح از این بازی ارائه کرده است. نگستن مواد آلیاژ دارای سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، مقاومت در برابر خوردگی خوب و سازگار با محیط زیست پسند. معمولا، نگستن محصولات آلیاژ در قالب نگستن مکعب آلیاژ یا توپ، استفاده می شود که کار به عنوان وزنه تعادل برای مهمانی پر هیاهو.

نگستن اسکواش آلیاژ وزنه راکت برای اصلاح عادات خاص از مثال بازیکن.برای مفید هستند، برخی از بازیکنان تمایل به چرخش نگستن آلیاژ، به طوری که آنها می توانید وزن مناسب برای عادت خود را با تغییر وزنه تعادل را انتخاب کنید. چه بیش از تنگستن آلیاژ راکت اسکواش می تواند میزان دقیق از بازیکن زمانی که از آنها استفاده میکنند را افزایش دهد.

چین تنگستن رائه می دهد نگستن آلیاژ وزنه تعادل برای اسکواش راکت

نگستن محصولات آلیاژ می تواند ثبات راکت با تمرکز وزن با استفاده از نگستن آلیاژهای افزایش می دهد. آلیاژ نگستن ایجاد فلز متراکم قوی است که می توان دقیقا اعمال و ثبات کامل به دست آورد. این سیستم منحصر به فرد وزن سطح اوج پودر، دقت و راحتی تا به حال فراهم می کند. ما می توانیم وزنه آلیاژ نگستن برای مهمانی پر هیاهو اسکواش ارائه دهد. اگر شما هر گونه علاقه و یا پرسش، لطفا دریغ نکنید به ایمیل sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 0086 592 512 9696/0086 592 512 9595.

نگستن Alloy Squash Racquet

نگستن Alloy Squash Racquet

نگستن وزنه آلیاژ برای راکت تنیس

نگستن وزنه آلیاژ برای راکت اسکواش

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved