ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ وزن کرم

تنگستن آلیاژ وزن کرم

مواد اولیه برای تنگستن آلیاژ وزن کرم

وزن کرم آلیاژ تنگستن, یک نوع از وزن ماهیگیری گلوله، نیز آلیاژ تنگستن سنگین وزن کرم نامیده می شود. آنها را فراهم ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن، به عنوان آن سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب است. تنگستن وزن آلیاژ کرم سخت تر از فولاد و بسیار متراکم هستند، تنگستن به طور متوسط 30٪ کوچکتر از همتای سرب آن است. تنگستن وزن آلیاژ کرم کوچکتر از وزن معمولی، ایجاد دو برابر صدا وزن سرب و حفظ شکل خود را برای دیگر.

آلیاژ تنگستن سنگین وزن پیچ از تنگستن چین

آلیاژ تنگستن سنگین وزن کرم است که معمولا از 95٪ W به W 97٪ ساخته شده و تولیدات را به یک کوه در می رم. سبک، و آن را دوستانه به محیط زیست است، پس از آن نسبت به منجر وزن است. با توجه به درجه بالا از آلیاژ تنگستن، مشخصات است تا 60٪ کوچکتر در مقایسه با وزن منجر شود، 10 درصد کوچکتر از نام تجاری رقابت وزن کرم آلیاژ تنگستن، آنها را بسیار ظریف در ارائه. وزن کرم تنگستن چین فوق العاده حساس هستند، به ماهی گیر استفاده از احساس هر نیش و تغییرات محیطی در زیر آب، مانند کدو سیاه یا سبز پودر پوشش داده شده برای پایان دوام
خالی از قرار دادن، اجازه می دهد با استفاده از نوار پرده 80 پوند یا لایه های فلورید 25lb با سهولت، وزن آزاد با مته سوراخ کردن که به مشتریان اعتماد به نفس نهایی در حفاظت خط.

تنگستن وزن آلیاژ کرم را با یک خط ماهیگیری استفاده می شود، بنابراین باید از طریق سوراخ برای وزن بسیار صاف، تنگستن چین می تواند با کیفیت وزن آلیاژهای تنگستن کرم را به محافظت از خط ماهیگیری از شکستن. ما معمولا درج پلاستیکی برای وزن را فراهم؛ شما می توانید آلیاژ تنگستن سنگین وزن کرم زیر را پیدا کنید.

علاوه بر این، تنگستن چین می تواند وزن کرم آلیاژ تنگستن سنگین با رنگ های مختلف، مانند سیاه و سفید، قرمز، کدو تنبل سبز، دانه هندوانه، سبز فسفری، و غیره ارائه چه تر است، تنگستن چین می توانید رنگ با توجه به شرایط خاص تنظیم کنید.

تصاویر برای وزن کرم آلیاژ تنگستن سنگین:

tungsten worm weights

tungsten alloy worm weight

وزن کرم آلیاژ تنگستن

وزن آلیاژ تنگستن کرم با پیچ

tungsten alloy bullet fishing weights

tungsten alloy bullet color fishing weights

تنگستن وزن کرم آلیاژ سنگین

آلیاژ تنگستن کرم وزن در رنگ

اگر شما هر گونه علاقه و یا پرسش در مورد وزن کرم آلیاژ تنگستن سنگین، لطفا دریغ نکنید به ایمیل sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, و یا تماس 0086 592 512 9696/0086 592 512 9595.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved