ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>وزن تنگستن ورزشی >>تنگستن آلیاژ وزنه ناخن ماهیگیری

تنگستن آلیاژ وزنه ناخن ماهیگیری

یک روش محبوب برای وزن پایین پلاستیک نرم است ظهور تله ناخن کوچک برای اضافه کردن مقدار کمی از وزن داخلی به lures های پلاستیکی نرم است.نازک، وزن میخی مانند قرار داده شده به طعمه نرم پلاستیکی (طعمه حرکت تند و سریع، چوب یا کرم ظرافت) و با استفاده از گیاهان برای کمک به نگه داشتن آنها را در محل است.

تنگستن پشته از ویژگی های وزنه را به منظور جلوگیری از لغزش از پلاستیک، است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعادل طعمه حرکت تند و سریع تقلب برای سقوط طبیعی، به دنبال. وزن پایین آن پلاستیک نرم و با وزنه تنگستن کوچک ما که در محل به لطف قلابها مراقب باشید در حالی که شما ماهی باقی بماند. وزن ناخن ما از تنگستن است که سازگار با محیط زیست دوستانه مواد ساخته شده است. آلیاژ تنگستن وزنه های ماهیگیری ناخن متراکم تر و سخت تر از وزن سرب سنتی است.

تنگستن آلیاژ ناخن استفاده ماهیگیری وزنه: با چگالی بالا با ظرفیت کوچک، مزاحمت رایگان، مقاومت در برابر باد قوی، استاندارد بین المللی حفاظت از محیط زیست.

تنگستن چین می تواند وزنه تنگستن، دانه های تنگستن، جست و خیز کردن تنگستن در شکل های مختلف ارائه دهد، مانند شکل گلوله، قطره، لوله، نیمه رها کردن و سیلندر. همچنین می توانید تنگستن چین وزنه های ماهیگیری با توجه به نقشه های 2D شما را و یا نقاشی 3D تولید، و یا حتی آن را برای شما طراحی.

tungsten alloy nail sinkertungsetn alloy nail sinker

اگر شما هر گونه علاقه در آلیاژ تنگستن وزنه های ماهیگیری، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن: 0086 592 5129696.

نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved