ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>RV8 Airplane için Tungsten Alaşım Ağırlık

RV8 Airplane için Tungsten Alaşım Ağırlık

Tungsten alaşım Ağırlık Nedir?

Bildiğimiz gibi yarış arabası, yat, uçak, vb incelenen olarak tungsten alaşımlı malzeme Yaygın tungsten alaşım için yoğunluk 17.0g / cm3 arasında değişmektedir Olabilir, birçok alanda olduğu gibi sözde tungsten alaşım ağırlık çalışma, karşı ağırlık için kullanılan o küçük bir yerde kullanılması gerekir, eğer 18.5 gr / cm3 ve kapasitesi azalır olabilir. Bunun yanı sıra, özel özellikleri, renk olarak: örneğin yüksek sertlik, aşınma direnci, iyi uzama ve iyi işleme yeteneği gibi, bu uçak için karşı ağırlık için uygun bir malzemedir.

Neden RV8 Airplane için kullanın tungsten alaşım Ağırlık

Şu anda tungsten alaşım ağırlık RV-8 uçak için çok önemli bir par. RV-8 uçak sonra kuvvet hava akımı sürüş, kanatlar daha güçlü sallayarak, zorunlu titreşim yapmak için periyodik itici güç olarak, havai hava akışını uçmak doğal döngüsü süresini açıklar ve kanat ön kenarına çok yakın veya eşit devletler ağırlık barları araçlar kanadının. Sönümleme amacına ulaşmak amacıyla nesne doğal frekansını değiştirmek için kanat kütlesini değiştirerek Elde edilecek, itici güç sıklığı ve doğal frekansı arasındaki fark büyüktür. Bu durumda, RV-8 uçak kontrol kaybı olmadan belirli bir aralık içinde değişebilir ağırlık merkezi ile iyice stabilitesini kontrol edebilecek. RV-8 uçağın ağırlık merkezi, kontrol kaybı olmaksızın, belirli bir aralık içinde değiştirilebilir. Eğer ağırlık merkezi bu sınırı aşar değiştirirseniz, istikrarlı RV-8 uçağı devam edemez ve durum stall görünür.

Çin Tungsten RV8 Airplane için tungsten alaşım Ağırlık teklif Could

Chinatungsten müşterilerin ihtiyacına göre tungsten alaşım ağırlık, denge ve balast teklif olabilir. Olabilir Chinatungsten kendi tasarıma sahiptir ve bu nedenle Chinatungsten sunmak ve müşterinin çizim göre ağırlığı üretmek ya da müşterinin fotoğrafın başı olarak çizim ve kalıp tasarımı olabilir.

Yakıt tüketimi ve kirletici emisyon bir eşzamanlı azalma ile yolcu ve eşya zamankinden daha hızlı uzun mesafeli taşıma bugünün havacılık endüstrisinin ana taleplerinden biri olduğunu. Tungsten alaşım havacılık karşı ağırlık ve tungsten alaşım yüksek performanslı malzemelerden yapılan tungsten alaşım havacılık dengesi sivil süpersonik ve geniş gövdeli uçaklar, hipersonik uçak ve yüksek performanslı uçakların gelecek nesiller için önemli unsurlardır. Böyle uçak türbinleri ve roket sevk yanı yanı sıra hipersonik uçakların sıcak dış deri yapıları: Yüksek sıcaklık malzemeleri tahrik sistemleri, renk alanında öncü yenilikleri kolaylaştırılması.

Gaz türbinleri, gaz giriş sıcaklığı arttığı anlamlı havacılık fazla enerji verimliliğine katkıda bulunur. Bu tür sıcak gaz korozyon direnci, düşük termal genleşme, yüksek sürünme direnci ve üstün yorulma özellikleri gibi: Malzeme yüksek talepleri karşılamak zorunda.

RV-8 uçak için tungsten alaşım ağırlığı hakkında herhangi bir soruşturma ya da satın alma planınız varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com Yada ara: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved