ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Bucking Bar

Tungsten Bucking Bar

Tungsten tepinen çubuğu kesintiye araç kafa darbe bağlantı elemanları uygulanması ve dahil olmak üzere bir destek elemanı sağlamak ve sıkıştırma ve kesme şok yükleri almak için aralarında temin düşük geri tepme darbe emici spacer parçaları işlemek için çalışma yüzeyleri arkasına yerleştirilir. Bir perçin tabancası perçin sürmek için kullanılan aletin bir türüdür; neredeyse tüm perçin tabancaları pnömatik güçlendiriliyor.
Tungsten Alloy Bucking Bar

Bucking çubuklar çekiç gücünü karşı ve Bucktail oluşturmak için bir metal perçin tabancası arka kullanılmaktadır. Bucking bar da bucking titreşimi azaltan, perçin silah kuvveti absorbe etmek için de kullanılabilir.

Tungsten tepinen çubuğu perçin tabancaları üzerine kova kuyrukları oluşturmak için kullanılır. Ve bucking çubukları çok farklı şekil ve boyutlarda gelir ve normalde takım çelikleri benzer alaşımlı çelikten imal edilmiştir. kullanılan özel şekli, perçin tabancası konumu ve erişim yönlendirilmesi için bağlıdır.

arıza çubuk büyüklüğü ve perçin tabancası alaşıma bağlı boyut ve tungsten ağırlığı tahrik edilmesi. Belirli koşullar altında ve belirli bir perçin tesisler için, özel olarak tasarlanmış arıza çubukları imal edilebilir.

Chinatungsten Online At, ıkınma barlar normalde tungsten ağır alaşım yapılır. Tüm kenarlar men edilir ve çalışma yüzeyleri rahat ve güvenli kullanım için parlatılır. Bu oluşan kova kuyrukları bozukluğa engellemeye yardımcı olur. mengene çeneleri tungsten tepinen çubuğunun bozukluğa önlemek için koruyucu kapaklarla donatılmış sürece bir mengene burkulmayı çubukları tutmak asla fark edin.

Neden Tungsten Ağır Alaşım seç?

Tungsten Alloy Bucking Bar

daha az yorgunlukla daha kolay, daha iyi perçinleme keyfini çıkarın. Tungsten tepinen bar maksimum yoğunluk mevcut sunuyoruz. Bu bucking çubuk çelikten yapılmış benzer bir bar olarak iki kat daha ağır daha vardır. küçük boyutlu ve yüksek yoğunluklu küçük alanlarda sığdırmak mümkün yönlü bu çubukları yapar. Tüm arıza bar güvenlik ve kullanım kolaylığı için tüm kenarlarından tam çapındaki sahiptir.

Tungsten arıza çubuklar aynı ağırlıkta bir bucking bar ama yarım boyutu elde edilir. Bucking çubukları perçin tabancası gövdesini üzgün perçin ayarında kullanılır. geri perçin tabancası shaft.Rivet silahlar etkisini yansıtan boyut ve şekil değişir zaman tungsten bucking çubukları geri tepme azaltır.

perçinleme ise yüksek yoğunluklu geri titreşim ve tekme azaltır. profesyonellerden bir işaret almak ve ne kullandıkları kullanın. Biz perçin tabancaları kullanılan standart tungsten bucking barlar tam bir çizgi taşıyan ya da özel özelliklerine göre bucking çubukları oluşturabilirsiniz. Tüm tungsten arıza çubukları kullanım kolaylığı ve güvenlik için düzgün yüzleri ve yuvarlatılmış kenarları ve köşeleri var.

tungsten bucking çubukları hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın! Herhangi bir emir veya sorgulamalarla büyük memnuniyetle olacak!

Aynı şeklin farklı bucking barlar ama farklı malzeme ve kütle özellikleri, ağır ama aynı büyüklükteki tungsten bucking çubukların kullanımı için araştırmaya göre el titreşim iletimini azaltabilir. Tungsten arıza çubuklar perçinleme daha kolay ve daha keyifli hale getirmek.

En İyi Seçim - Tungsten Bucking Bar!

Chinatungsten Online anda, bizim tungsten bucking barlar 90 +% W tungsten ağır alaşımlı ürünlerin imal edilmiştir. çelik gibi iki kat yoğun daha olmanın avantajı ile, tungsten arıza çubukları özellikle dar alanlarda perçinleme için en iyi seçenek vardır. Uygun tungsten arıza barlar, dışarı matkap daha kolay bir görev ve perçinleme daha iyi, yani daha az perçin yapacaktır.

tarafından bize ulaşın sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com şimdi ve bizden barlar ıkınma tungsten iyi bir fiyat almak!

Biz web sitemizde tungsten alaşım tepinen çubuğunun sağ türünü (ler), bulacağını umuyoruz. Bir miktar ihtiyaç halinde özelliklerine yapılan barlar bucking "özel" olması da mümkündür. Eğer ihtiyacınız olanı bulamazsanız, size gereksinimleri ve / veya sorularınız için bizimle doğrudan temas açabilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yöntemlerle bize ulaşabilirsiniz:
Telefon: +86 592 5129696
E-posta: sales@chinatungsten.com

Sen tungsten arıza barlar daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz, bizim alt sitemizi ziyaret ediniz tungsten alaşım tepinen çubuğu.

İlgili Bağlantılar: Bucking Bar| Ağır Alaşım Notlarının Volfram
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved