ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım Ağırlık Yağ Günlüğü Rig için

Tungsten Alaşım Ağırlık Yağ Günlüğü Rig için

Yağ Günlüğü Rig Nedir?

Bir sondaj kulesi dünya alt yüzeyinde delikler yaratan bir makinedir. Sondaj tesisler büyük su sondaj kuyuları için kullanılan yapılar, konut ekipmanları, petrol kuyuları, ya da doğal gaz çıkarımı kuyuları olabilir, ya da tek bir kişi tarafından elle taşınacak kadar küçük olabilir ve burgu denir. Sondaj tesisler alt yüzey maden yataklarının test kaya, toprak ve yeraltı suyu fiziksel özellikleri tadabilirsiniz ve aynı zamanda yeraltı tesisatlarının, enstrümantasyon, tüneller veya kuyu gibi alt yüzey imalatlar, yüklemek için kullanılabilir.


Tungsten Alaşım Ağırlık Yağ Günlüğü Rig içintungsten alaşım yağı günlüğü ağırlığı

Zor ortamlar zor ürünler için diyoruz. Tungsten alaşım ağırlıkları yaygın günlük araçları için kullanılan önemli pressure.Tungsten alaşım ağırlığını taşıyabilecek yüzey ve alt yüzey malzemeleri ve yeterince güçlü yoluyla batıracak kadar ağır olmalıdır petrol günlüğü teçhizat için idealdir. Tungsten alaşımları iyi giriş donanımları, tungsten sondaj bileşenleri, nükleer günlüğü ekipman ve yönlü sondaj ekipmanı dahil petrol ve gaz endüstrisi için uygulamalar, geniş bir yelpazede kullanılabilir.

Tungsten Alaşım genellikle nedeniyle yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik için Petrol ve Gaz endüstrisinde kullanılır. telle kullanılan, genellikle Petrol sondaj yardımcı olmak için Dünya'nın yüzeyinin altında artan basınç dengelemek için bir ağırlık sistemi olarak kullanılmaktadır. tungsten alaşım hacim başına yoğunluk daha yüksek olduğundan, tungsten alaşım kurşun tercih edilir, kurşun karşı tungsten çevre dostu özelliklere sahip bu birleştirmek ve tungsten alaşım Petrol ve Gaz sektöründe en yaygın olarak kullanılan metal haline geliyor neden görebilirsiniz.

radyasyon kalkanı için kritik tungsten alaşımları yüksek yoğunluklu, aynı zamanda platin çubuk uygulamaları için son derece yararlıdır. Bu yüksek yoğunluklu ağırlıkları ya da ağırlıkların dizi düzgün ağır sondaj sıvıları yoluyla iner aracı yardımcı olmak için ekstra ağırlık eklemek için aşağı delik ölçüm aleti derlemeler bağlıdır.

tungsten alaşım yağı günlüğü ağırlığı

tungsten alaşım ağırlığının Avantajı?


18.5 gr / cm3 max yoğunluk

sertlik 36 HRC max

Yüksek aşınma direnci

yüksek darbe dayanımı

mükemmel dayanıklılık

ağır alaşım yeraltı suyu, petrol ve gaz, vb özel mekanik özelliği down-hole günlüğü için çok uygun bir malzeme olduğunu tungsten kilolu bu durumda büyük bir bileşendir.

Yağ günlüğü teçhizat için tungsten alaşım ağırlığının Fiyat büyüklüğü, yoğunluk, miktar, sertlik ve diğer özel ihtiyaçlarına göre sunulacak.

Eğer herhangi bir soruşturma ya da soru var, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin saels@chinatungsten.com.veya bizi arayın: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved