ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım İzle Sarkaç

Tungsten Alaşım İzle Sarkaç

İzle Sarkaç Nedir?

Sarkaç aynı zamanda zaman tutma elemanı olarak çalışan, sallanan ağırlığı denir izlemek ya da saat, bir çok önemli izleyin. onun uzunluğuna bağlıdır kesin bir zaman aralığı içinde ileri geri salıncaklar ve diğer oranlarda sallanan direnir, zaman hesaplanabilir. Tüm süreç boyunca, kontrol ve motivasyon için dengesini korumak için karşıt bir ihtiyaç vardır.

İzle Sarkaç için kullanılır Tungsten Alaşım

Neredeyse 18.0 g / cm3, küçük kapasiteli, sigara manyetizma ve iyi işlenebilirlik onun yüksek yoğunluklu olarak, tungsten alaşım malzeme izle sarkaç için en uygun olanıdır. ağırlık yüksek ihtiyaç duyulması halinde ağırlık tungsten farklı yüzdelerin göre ayarlanabilir olabilir, daha sonra tungsten içeriği tungsten içeriği 18.6g / cm3 17.0g / cm3 den öfkeli teklif olabilir, daha yüksek buna göre ayarlanmış olabilir. uzmanlık gelince tungsten alaşım izle sarkaç,bazen de karmaşık boyutuyla, çok küçük bir hacimde ancak yüksek ağırlıkta gerekli olmalıdır, yani HIM tekniği yöntemi ile yapılmış olmalıdır.

İmalat Süreci Tungsten Alaşım İzle Sarkaç

diğer tungsten alaşım malzemeden aynı gibi, tungsten alaşım izle sarkaç genellikle şu metodu ile imal edilir: karıştırma, MIM, sinterleme ve işleme. boyutu çok küçük olduğu için, daha sonra sunulan yüzey durum genellikle sinter veya boş olduğunu. yüzeyi için özel bir gereklilik varsa, istemciler önceden bildirmelidir ve fiyatı da çok pahalı olacaktır.

Tungsten Alaşım Chinatungsten İzle Sarkaç

Chinatungsten uluslar arası standarda dayalı clinets 'şartının olarak tungsten alaşım izle sarkaç sunabilir. Ayrıca Chinatungsten tasarım ve farklı müşteri ihtiyaçlarına özel kalıp yapabiliriz. Yardım tungsten alaşım için tam bir anlayış ve fiyat, Chinatungsten de müşteriler için galvanik teklif verebilir sarkaç parts.if ihtiyaç vardır seyretmek almak olacak tırnak sürecinde bir örnek veya 3D çizim, olması daha iyi olacaktır. fiyat ve teslim süresi farklı olabilir.

tungsten alaşım izle sarkaç tungsten alaşım izle sarkaç tungsten alaşım izle sarkaç tungsten alaşım izle sarkaç

Eğer Çin Tungsten tungsten alaşım izle sarkaç ilgilenen varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin 0086 592 512 9696 ya da bize e-posta sales@chinatungsten.com or sales@xiamentungsten.com.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved