ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Karşı ağırlık için Tungsten Alaşım Sphere

Karşı ağırlık için Tungsten Alaşım Sphere

Tungsten alaşım küre denge ağırlıkları önlemek için fail-safe cihaz olarak çok pervane tasarımlarının pitch kontrol sistemine dahil edilir tungsten alaşım küreleraşırı hız. Dahası, tungsten ağır alaşım kinetik enerjinin depolanması için jiroskopik kontrollerin dönen volanlar içine dahil edilmiştir. Tungsten alaşımı karşı ağırlıklar üçgenin ağırlık merkezi ve lazer ışınları titreşiminin frekansını ayarlamak üzere kullanılmaktadır. tungsten ağır alaşım yapılmış arıza bar yüksek yoğunluklu titreşim sönümleyici uygulama için idealdir. 

Genellikle, karşı ağırlık için alanının sınırlı olduğu, çok ağır ama küçük nesnelerin ihtiyacı büyüktür. 18.5 / m3 yaklaşık 50 yüzde kurşun daha yüksek ve çeliğe göre çok daha yüksek 16,5 / cm 3 yoğunluğu ile tungsten alaşım küre, karşı ağırlık için idealdir. küre olarak tungsten alaşım karşı ağırlık nedeniyle aşınma direnci ve yuvarlak şekli kendisinin ömrünü uzatabilir. tungsten alaşım küre çevre dostu ise ek olarak, kurşun toksiktir.

Tungsten Alaşım Küre Uygulaması

Nedeniyle özel özellikleri, karşıt, balıkçılık ağırlığı, karşı, vb Chinatungsten küre olarak tungsten alaşım cpunterweight imalat deneyimi fazla 20 yıl vardır tungsten alaşım küre kullanımı. Biz çok farklı yurtdışı müşterilerine alaşım küre tungsten ve her zaman belirli tasarımları ihtiyacını karşılamak tungsten alaşım Karşı çeşitli bölümlerini ürettik. Tungsten alaşım küre, genellikle toplu miktarlarda tedarik edilmektedir.

Sphere olarak tungsten alaşım Karşı ağırlık Avantajları

Tungsten alaşım küre yol daha güvenli bir alternatif sunuyor ve onların yüksek yoğunluklu zor koşullar altında bile, daha iyi şekil tutmak için onları sağlar. uranyum karşılaştırılabilir yoğunluk, uçucu doğası ve radyoaktif malzemeler için gerekli olan özel lisanslama şartlarını sunarken onunla zor çalışma yapmak. Chinatungsten malzeme, barlar, tungsten alaşım küre, tungsten alaşım karşı ağırlık, tungsten alaşımlı plakalar veya çubuklar (Finish için Büyük Boy Rough) ROTF olarak kullanılabilir yüksek yoğunluklu alaşımları, sunar. Biz de bize tam özelliklerine bitmiş standart boyutlarda veya özel ürünlerde krank mili ağırlıkları sağlamak için izin geniş işleme yetenekleri var.

tungsten alaşım küre denge  tungsten alaşım küreuçak Karşı için tungsten alaşım

Eğer küre olarak tungsten alaşım Karşı herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com or call us: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.
İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved