ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev>>Tungsten Alaşım Karşı >>>Santrifüj Kavrama için Tungsten Alaşım

Santrifüj Kavrama için Tungsten Alaşım

Tungsten alaşım, santrifüj kavrama B-Ni-Cu, B-Ni-Fe, ya da W-Ni-Cu-Fe oluşur tungsten ağır alaşım yapılır. Tungsten içeriği% 90% 97 arasında değişir. Tungsten alaşım merkezkaç debriyaj sürüş ile, iki eş milleri bağlamak için merkezkaç kuvveti kullanan bir debriyajsantrifüj kavrama için tungsten alaşım tahrik şaftı iç içe şaft. Daha yüksek hızlarda daha fazla yürütmektedir.

Santrifüj Kavrama Nedir?

Santrifüj kavrama sık sık küçük bir motor kullanılır. meşgul yaylar ve ağırlıkları kullanarak, tungsten alaşım merkezkaç debriyaj motor devri ve dakikada (RPM) devir tarafından aktive edilir. Farklı gerilim yayları değiştirerek, santrifüj kavrama devir aralığında er ya da geç girme yapılabilir. Motorun çıkış şaft üzerine monte edilmiş, santrifüj kavrama tahrik aksına ya da tekerleğe bağlı bir zincir kendi arka yapıştırılmış bir dişliye sahip ve sürücüleri. Bu kavrama sistemi en tork konvertörü ve bir tahrik kayışı yerine go-arabaları ve mini motosiklet kullanıldı. Motor yüksek RPM'ler sahiptir. Tungsten alaşımından yapılmış Santrifüj kavrama yüksek sertlik daha uzun zaman ve iyi aşınma direnci için de kullanılabilir. santrifüj kavrama devreye girdiğinde, yüksek sıcaklık üretir. Tungsten alaşım, yüksek erime noktası için yüksek sıcaklık dayanabilir.

Tungsten alaşım santrifüj kavrama iki parça, bir iç kavrama mekanizmasının ve bir dış kabuk içerir. dış kabuk ve ekli dişli hala devam ederken iç mekanizma motorun çıkış milinde döner. motor RPM artış gibi, yaylar tarafından yerinde tutulur ağırlıkları iplik mekanizmasının merkezkaç kuvveti, dolayısıyla ad santrifüj kavrama tarafından dışarı doğru atılır. ağırlıklar onların tamamen uzatılmış konumlarını ulaşmak gibi, onlar dış kabuk temas ve bir otomobilde debriyaj bırakmadan benzer sürücü başlar. santrifüj kavrama daha hızlı dönmeye başladığında, araç hız kadar gelmeye başlar. diğer malzemeler ile karşılaştırıldığında, tungsten alaşımı yüksek yoğunluklu bir avantaja sahiptir. Bu araçta sınırlı alana boyutunu azaltmak ve kontrol mekanizmasının hassasiyeti artırabilir.

Tungsten alaşım santrifüj kavrama sık sık, moped, underbones, çim biçme makineleri de go-kartlar, zincirli, mini bisiklet ve bazı paramotors kullanılır. Daha fazla bilgi için, ziyaret edin: http://en.wikipedia.org/wiki/Centrifugal_clutch (Teşekkürler Vikipedi bize santrifüj kavrama ilgili ayrıntıları gösterir.)

santrifüj kavrama için tungsten alaşım santrifüj kavrama için tungsten alaşım

Tungsten alaşım Santrifüj Kavrama Avantajı

1. Küçük hacimli ama yüksek yoğunluklu
2. Mükemmel sertlik
3. Üstün giyen direnç
4. İyi korozyon dayanımı
5. Yüksek erime noktası
6. Yüksek sıcaklık dayanımı
7. Çevre dostu

Tungsten ağır alaşım da iyi işlenebilirlik vardır. Bu çubuk, bloklar, tuğlalar ve diğer şekillerde işlenebilir. Biz de özel gereksinimlerini karşılamak için tungsten alaşım santrifüj debriyajı üretebilir.

Eğer tungsten alaşım santrifüj kavrama herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved