ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Karşı >>Tungsten Alaşım Krank Mili

Tungsten Alaşım Krank Mili

Tungsten Alaşım Krank Mili Nedir?

tungsten alaşımlı çubuk
Tungsten Alaşım Krank Mili
Tungsten alaşımlı çubuk düşük ses ise, yüksek ağırlıkları ihtiyaç durumunda önemli olan çeliğe göre iki kat ve kurşun daha fazla% 50 daha ağır, çok yüksek bir erime noktasına ve yoğunluğa sahiptir. Dahası, tungsten alaşımlı çubuk ayrı to18.75 g / cm from16.5 ve 700 1000Mpa kadar yüksek yoğunluklu ve yüksek gerilme mukavemetine sahiptir. Buna ek olarak, tungsten alaşımlı çubuk iyi korozyon direnci, kaynak yeteneği, makine yetersizlik ve düşük ısıl genleşme vardır. Ayrıca, tungsten alaşımlı çubuk ömrünü uzatmak sonuçlanan giyilebilir tungsten alaşım krank mili çubuk hangi normal maliyet tasarrufu için şirketlere çok önemli. onların krank mili denge için tungsten alaşım malzemeler benimseyerek nihayet değil son olarak, bu yıllarda önemli sağlık ve çevre dostu zararsız tungsten alaşım en aynı zamanda önde gelen insanlar. Yukarıdaki avantajları krank mili tungsten alaşımlı çubuk İdeal malzemeler yaptık. 

tungsten alaşım krank mili çubuk dönen kitle ve mükemmel dengeli olmayan herhangi dönen kitle bunu destekleyen taşıyıcı yüzeylerde düzensiz yükleme neden olur. daha hızlı döner, kötü sorun haline gelir. daha yüksek motor hızlarında sürdürmek için bize sağlar ve bize güvenilirlik sağlar Yani biz, motor dengeleme önemi göz ardı edilmemelidir.

Followings Are Pictures of Tungsten Alloy Crankshaft Rod:

tungsten alaşım krank mili çubuk
Tungsten Alloy Crankshaft Rod-02

The tungsten alloy crankshaft rod bearings fit into the lower end of the connecting rod. they are fed a constant supply of oil through a hole in the crankshaft Journal. A hole in the upper bearing half feeds a passage in the connecting it to provide oil to the piston pin.

Reducing engine vibration reduces stress on motor mounts and external accessories, and in big over-the-road trucks, the noise and vibration the driver has to endure mile after mile. A smoother-running engine is a powerful engine as less energy is wasted by the product as tungsten alloy crankshaft thrashes about in its bearings, which translates into a more usable power at the flywheel.

However, we must also remember that no engine can be perfectly balanced as the amount of factors involved which we can not find out. But we can certainly improve upon choosing the more ideal materials introduced above for tungsten alloy crankshaft rod counterweights.

If you have any interest in tungsten alloy crankshaft, please feel free to email us: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya bizi ile çağrı: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alloy Crankshaft| Tungsten Crankshaft| Tungsten Alloy Crankshafts
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved